Stare zdjęcie wznowiło dyskusję o włosach księżnej Kate. Co zarzucają jej fani?

5

Wszyscy wielbiciele royalsów z utęsknieniem wyczekują nowych fotografii swoich ulubieńców. Ale nie mniej łakomy kąsek stanowią archiwalne ujęcia. Tym razem wypłynęło zdjęcie Kate Middleton.

Stare zdjęcie wznowiło dyskusję o włosach księżnej Kate. Co zarzucają jej fani?
Księżna Kate (Instagram)

Stare fotografie, na których można zobaczyć Kate Middleton, to ogromna rzadkość. Ciężko się więc dziwić, że fani brytyjskiej rodziny królewskiej zastanawiają się, jak wyglądała księżna Walii zanim poznała księcia Williama oraz jak bardzo zmieniła się od tamtego czasu.

Archiwalna fotografia z młodości księżnej

Na jednym z instagramowych profili poświęconych royalsom pojawiła się w piątek nowa fotografia księżnej Walii. Pochodzi ona z czasów młodości, być może szkolnych, Kate Middleton. Zrobiona została na trybunach podczas zawodów sportowych, a przyszłej królowej towarzyszą dwaj znajomi.

Przyszła ikona mody ubrana jest w odstający od szyi czarny golf, dodatkowo omotany kolorowym szalem oraz ciemną kurtkę. Uwagę od razu przyciąga szeroki, tak dobrze znany wszystkim fanom, uśmiech księżnej Walii.

Dociekliwi fani zwracają uwagę na włosy księżnej

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwujący zwracają uwagę na to, że Kate niewiele się zmieniła od czasów szkolnych. Wyszczuplała trochę na buzi, jednak zachowała naturalność i młodzieńczy wygląd.

W komentarzach czytamy:

Będzie piękną królową
Wygląda słodko, bo nie jest jeszcze taka szczupła na twarzy
To jest jej naturalny kolor? Zupełnie inny niż teraz!

Kontrowersje wzbudziły jednak włosy księżnej. Jedna z obserwatorek instagramowego konta zauważyła, że różnią się znacznie od obecnych. Nie wiadomo jednak, czy jest to naturalny kolor Kate Middleton. Obecnie księżna Walii dopasowuje odcień kosmyków do panującej pory roku. Stosuje także zasadę, by od naturalnego odcienia odbiegały maksymalnie o dwa tony. Wiosną i latem wybiera bardziej miodowe refleksy, na jesień wraca zaś do ciemniejszych, bardziej kasztanowych pukli.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: Mika
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić