Straszna zapowiedź Jackowskiego. Coś gorszego niż pandemia

562

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się swoimi przepowiedniami. Według jasnowidza już niedługo na świecie zapanuje sytuacja o wiele gorsza od pandemii koronawirusa, a "ludzie będą bali się oddychać".

Straszna zapowiedź Jackowskiego. Coś gorszego niż pandemia
(YouTube)

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, podzielił się nowymi przepowiedniami na ten rok. Po raz kolejny przekazał, że będzie gorzej niż w 2020 roku, a kryzys opanuje cały świat. Według Jackowskiego ludzkość czekają ogromne zmiany, a pandemia koronawirusa to zaledwie początek.

Jasnowidz powiedział, że ogromne zmiany czekają polski rząd, który przygotowuje się do "zrzucenia władzy". Zamiast znanej nam struktury powstanie coś nowego, co Jackowski porównuje do rządu tymczasowego.

Ostatni normalny rok

Nie będzie tak naprawdę od razu wyborów, tylko na jakiś czas powstanie coś, co będzie graniczyło z racją konstytucji. Powstanie jakaś grupa rządząca, nawet nie zastępczy rząd, ale to będzie prawnie bardzo dyskusyjne. Z jakichś względów, być może przez pandemię, nie będzie wyborów, a to będzie zabieg celowy - przekazał jasnowidz.
Zobacz także: Zimy już nie będzie - ten miś nie pomylił się od 10 lat

Jackowski przekonuje, że 2019 rok był ostatnim normalnym rokiem, a stary porządek świata już nie wróci. Przytacza kultową Orwella "1984" i przestrzega, że podobne wydarzenia mogą mieć miejsce w rzeczywistości. Wszystko skończy się za 3 lata, jednak przez ten czas zajdą na świecie ogromne zmiany,

Zahamować ot może jedynie sprzeciw państwa, a nie grupa ludzi. Ja Wam powiem, co będzie, nie denerwujcie się, to moja konsekwencja. [...] Powiem Wam zdanie, które od lat mi się kojarzyło i nie może być błędem: krótko przed wielkim konfliktem ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać - wyjaśnił.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić