o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ABA
|

Straszna zapowiedź Jackowskiego. Coś gorszego niż pandemia

436
Podziel się

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się swoimi przepowiedniami. Według jasnowidza już niedługo na świecie zapanuje sytuacja o wiele gorsza od pandemii koronawirusa, a "ludzie będą bali się oddychać".

Straszna zapowiedź Jackowskiego. Coś gorszego niż pandemia
(YouTube)
bDTQyLiZ

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, podzielił się nowymi przepowiedniami na ten rok. Po raz kolejny przekazał, że będzie gorzej niż w 2020 roku, a kryzys opanuje cały świat. Według Jackowskiego ludzkość czekają ogromne zmiany, a pandemia koronawirusa to zaledwie początek.

Jasnowidz powiedział, że ogromne zmiany czekają polski rząd, który przygotowuje się do "zrzucenia władzy". Zamiast znanej nam struktury powstanie coś nowego, co Jackowski porównuje do rządu tymczasowego.

bDTQyLjb

Ostatni normalny rok

Nie będzie tak naprawdę od razu wyborów, tylko na jakiś czas powstanie coś, co będzie graniczyło z racją konstytucji. Powstanie jakaś grupa rządząca, nawet nie zastępczy rząd, ale to będzie prawnie bardzo dyskusyjne. Z jakichś względów, być może przez pandemię, nie będzie wyborów, a to będzie zabieg celowy - przekazał jasnowidz.
Zobacz także: Zimy już nie będzie - ten miś nie pomylił się od 10 lat

Jackowski przekonuje, że 2019 rok był ostatnim normalnym rokiem, a stary porządek świata już nie wróci. Przytacza kultową Orwella "1984" i przestrzega, że podobne wydarzenia mogą mieć miejsce w rzeczywistości. Wszystko skończy się za 3 lata, jednak przez ten czas zajdą na świecie ogromne zmiany,

bDTQyLjh
Zahamować ot może jedynie sprzeciw państwa, a nie grupa ludzi. Ja Wam powiem, co będzie, nie denerwujcie się, to moja konsekwencja. [...] Powiem Wam zdanie, które od lat mi się kojarzyło i nie może być błędem: krótko przed wielkim konfliktem ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać - wyjaśnił.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTQyLjC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(436)
medium
3 miesiące temu
jak się zaczynała pandemia mówił, że potrwa kilka tygodni. Tyle wie ....
pragmatyk
3 miesiące temu
Ten szarlatan ciągle łże ,Trump miał wygrać ,wojny już widział ze 4 nie wspominając o wojskach niemieckich pod Wrocławiem
Opak
3 miesiące temu
Warto przypomnieć że jasnowidz Krzysztof Jackowski na początku marca 2020 roku przewidział, że pandemia covid19 zakończy się w Polsce 17 marca ubiegłego roku i przejdzie niezauważona.
bDTQyLjD
Ojoj
3 miesiące temu
Czytałam kilka razy przepowiednie tego pana jakoś epidemii nie widział a jak już była to mówił, że za chwilę się skończy
Ksiądz
3 miesiące temu
Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, podzielił się nowymi przepowiedniami na ten rok. Kaczyński zostanie prezydentem 😭😭😭😭
Najnowsze komentarze (436)
Hibu
2 miesiące temu
I kaszpirowski jackowskiemu w tym pomorze bo covit20 Wymysli i nowe szczepionki
Hibu
2 miesiące temu
I kaszpirowski jackowskiemu w tym pomorze bo covit20 Wymysli i nowe szczepionki
Fix
2 miesiące temu
I młodzi zacznanmasowo uciekać z POlski a cala reszta wymrze na covit19 moja babcia świętej pamięci mi mówiła ze w obozach koncentracyjnych ludzie nawet szczury z głodu jedli a w oczach miała łzy rozpaczy i smutku Polska stała się w Oczach Europy pośmiewiskiem bieda i brud i Choroby mieszanka głupoty człowieka Podlosc wyrachowanie zlodziejstwo i my wszyscy odejdziemy z tego SWiata a to wszystko Będzie i śmieją się jak ujazmili Polakow jak oszukali a Oni przegrali 2wojne światową i maja się dobrze
Anonim
2 miesiące temu
Od jakiegoś czasu można odnieść wrażenie, że wizje pana Jackowskiego dziwnie współgrają z tajnymi planami opozycji. O rządzie tymczasowym po 2 latach rządów PIS mówili już wiosną 2020 r., zapewne w uzgodnieniu z Gowinem, który też zdaje się o tym marzy. Wygląda to tak, jakby pan Jackowski miał być używany jako narzędzie do realizacji tych planów. Dziwne, bardzo dziwne
normal
3 miesiące temu
Tylko ktoś nienormalny wierzy w te przepowiednie
Wikki
3 miesiące temu
Duża większość rzeczy które przepowiada sprawdza się. Wiem co mówię bo śledzę od lat to co on mówi.
Lucy
3 miesiące temu
Może wreszcie przestali pisać Jego przepowiednie bo i tak się nic nie sprawdza. Ja wiem że musi Jakoś zarobić, ale nie tak. Przeciesż i tak większość ludzi w to nie wierzy, a On się tylko ośmiesza. Może by ten pan w końcu zabrał za jakąś porządną pracę. Było by to z korzyścią dla innych.
Ala
3 miesiące temu
Już w 2020 miały dziać się straszne wydarzenia. Miały już być niemieckie wojska itd., itp. I tak karmi nas nieustannie horrorami. Koszmar.
bDTQyLjv
pawel
3 miesiące temu
a to ten co zna numery totka ?
XXI wiek
3 miesiące temu
chrześcijanom wmawia się bycie ciemnogrodem a lansuje się jasnowidzów. Dobre. Wróżki też są na topie - to je nowoczesność!
Chaldejczyk
3 miesiące temu
Jan Popko to jest jasnowidz !
Olek
3 miesiące temu
Powoli, powoli ten pan zmierza do choroby umysłowej (albo jest jakimś rodzącym się właśnie prorokiem). Życzę zdrowia.
wers-all
3 miesiące temu
Miesiąc temu mówił że się pojawi coś wielkiego, coś białego i miał rację. to śnieg.
Z obserwacji
3 miesiące temu
Ten jasno-widzący to te brednie wydala z siebie po 500 czy większej ilości ?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić