Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Straszna zapowiedź Jackowskiego. Coś gorszego niż pandemia

436
Podziel się:

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się swoimi przepowiedniami. Według jasnowidza już niedługo na świecie zapanuje sytuacja o wiele gorsza od pandemii koronawirusa, a "ludzie będą bali się oddychać".

Straszna zapowiedź Jackowskiego. Coś gorszego niż pandemia
(YouTube)

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz, podzielił się nowymi przepowiedniami na ten rok. Po raz kolejny przekazał, że będzie gorzej niż w 2020 roku, a kryzys opanuje cały świat. Według Jackowskiego ludzkość czekają ogromne zmiany, a pandemia koronawirusa to zaledwie początek.

Jasnowidz powiedział, że ogromne zmiany czekają polski rząd, który przygotowuje się do "zrzucenia władzy". Zamiast znanej nam struktury powstanie coś nowego, co Jackowski porównuje do rządu tymczasowego.

Ostatni normalny rok

Nie będzie tak naprawdę od razu wyborów, tylko na jakiś czas powstanie coś, co będzie graniczyło z racją konstytucji. Powstanie jakaś grupa rządząca, nawet nie zastępczy rząd, ale to będzie prawnie bardzo dyskusyjne. Z jakichś względów, być może przez pandemię, nie będzie wyborów, a to będzie zabieg celowy - przekazał jasnowidz.
Zobacz także: Zimy już nie będzie - ten miś nie pomylił się od 10 lat

Jackowski przekonuje, że 2019 rok był ostatnim normalnym rokiem, a stary porządek świata już nie wróci. Przytacza kultową Orwella "1984" i przestrzega, że podobne wydarzenia mogą mieć miejsce w rzeczywistości. Wszystko skończy się za 3 lata, jednak przez ten czas zajdą na świecie ogromne zmiany,

Zahamować ot może jedynie sprzeciw państwa, a nie grupa ludzi. Ja Wam powiem, co będzie, nie denerwujcie się, to moja konsekwencja. [...] Powiem Wam zdanie, które od lat mi się kojarzyło i nie może być błędem: krótko przed wielkim konfliktem ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać - wyjaśnił.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(436)
Hibu
rok temu
I kaszpirowski jackowskiemu w tym pomorze bo covit20 Wymysli i nowe szczepionki
Hibu
rok temu
I kaszpirowski jackowskiemu w tym pomorze bo covit20 Wymysli i nowe szczepionki
Fix
rok temu
I młodzi zacznanmasowo uciekać z POlski a cala reszta wymrze na covit19 moja babcia świętej pamięci mi mówiła ze w obozach koncentracyjnych ludzie nawet szczury z głodu jedli a w oczach miała łzy rozpaczy i smutku Polska stała się w Oczach Europy pośmiewiskiem bieda i brud i Choroby mieszanka głupoty człowieka Podlosc wyrachowanie zlodziejstwo i my wszyscy odejdziemy z tego SWiata a to wszystko Będzie i śmieją się jak ujazmili Polakow jak oszukali a Oni przegrali 2wojne światową i maja się dobrze
Anonim
rok temu
Od jakiegoś czasu można odnieść wrażenie, że wizje pana Jackowskiego dziwnie współgrają z tajnymi planami opozycji. O rządzie tymczasowym po 2 latach rządów PIS mówili już wiosną 2020 r., zapewne w uzgodnieniu z Gowinem, który też zdaje się o tym marzy. Wygląda to tak, jakby pan Jackowski miał być używany jako narzędzie do realizacji tych planów. Dziwne, bardzo dziwne
normal
rok temu
Tylko ktoś nienormalny wierzy w te przepowiednie
Wikki
rok temu
Duża większość rzeczy które przepowiada sprawdza się. Wiem co mówię bo śledzę od lat to co on mówi.
Lucy
rok temu
Może wreszcie przestali pisać Jego przepowiednie bo i tak się nic nie sprawdza. Ja wiem że musi Jakoś zarobić, ale nie tak. Przeciesż i tak większość ludzi w to nie wierzy, a On się tylko ośmiesza. Może by ten pan w końcu zabrał za jakąś porządną pracę. Było by to z korzyścią dla innych.
Ala
rok temu
Już w 2020 miały dziać się straszne wydarzenia. Miały już być niemieckie wojska itd., itp. I tak karmi nas nieustannie horrorami. Koszmar.
pawel
rok temu
a to ten co zna numery totka ?
XXI wiek
rok temu
chrześcijanom wmawia się bycie ciemnogrodem a lansuje się jasnowidzów. Dobre. Wróżki też są na topie - to je nowoczesność!
Chaldejczyk
rok temu
Jan Popko to jest jasnowidz !
Olek
rok temu
Powoli, powoli ten pan zmierza do choroby umysłowej (albo jest jakimś rodzącym się właśnie prorokiem). Życzę zdrowia.
wers-all
rok temu
Miesiąc temu mówił że się pojawi coś wielkiego, coś białego i miał rację. to śnieg.
Z obserwacji
rok temu
Ten jasno-widzący to te brednie wydala z siebie po 500 czy większej ilości ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić