o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Wróżka Regelinda powiedziała, co nas czeka w 2021 roku. Złe wieści dla PiS

119
Podziel się

Wróżka Regelinda, która od wielu lat wróży z kart tarota i przepowiada przyszłość, powiedziała o2, co czeka Polaków w nadchodzącym roku. Złe wieści płyną z kart dla polityków PiS.

Wróżka Regelinda powiedziała, co nas czeka w 2021 roku. Złe wieści dla PiS
Wróżka Regelinda powiedziała co nas czeka w 2021 rok.
bDyIXLNN

Wielu z nas zastanawia się, jaki będzie nowy 2021 rok. 2020 był dla wielu Polaków ciężki, czasami nawet tragiczny, głównie ze względu na pandemię koronawirusa. Wszyscy liczą na to, że w roku 2021 życie powoli zacznie wracać do normalności.

Wróżka Regelinda, która ma wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota, wyczytała z nich, co nas czeka w 2021 roku. Przepowiednia wróżki Regelindy na przyszły rok jest dość niepokojąca, szczególnie jeżeli chodzi o sytuację w partii rządzącej.

bDyIXLNP

Jak mówi wróżka Regelinda 2021 rok, będzie rokiem trudnym. Karty pokazały, że nowy rok będzie początkiem zmian, które potrwają jeszcze minimum 2 lata.

Jak mówi wróżka, pierwszy kwartał nowego roku będzie zdecydowanie najtrudniejszy. Co karty mówią o następnych miesiącach?

I kwartał 2021 roku

Karty tarota pokazały, że pierwszy kwartał nowego roku będzie dla Polaków najtrudniejszy. Będzie panował chaos i walka społeczeństwa z władzą. Karnawał w 2021 r. nie będzie kolorowy, roztańczony i szalony jak w poprzednich latach. Pod koniec pierwszego kwartału sytuacja w naszym kraju będzie się stabilizowała. Początek wiosny przyniesie Polakom powiew optymizmu i nadziei na lepsze dni.

bDyIXLNV

II kwartał 2021 roku

Kwiecień będzie miesiącem wielkich wyborów. Polacy już dużo spokojniej będą spoglądać w przyszłość i planować nowe działania. W maju nastąpi zderzenie z nową rzeczywistością. Dopadnie nas tęsknota za "starym" światem sprzed pandemii, przez co będziemy bardziej doceniać małe rzeczy i małe przyjemności. Czerwiec to czas, kiedy Polaków ogarnie znużenie, a wraz z nim nostalgia i pewne obawy.

III kwartał 2021 roku

Karty pokazały, że podczas wakacji Polacy będą podróżować głównie w kraju, czy to z powodów finansowych, czy z powodu obostrzeń. Lipiec będzie dla wielu ludzi jednym z lepszych miesięcy w roku. Lipiec da Polakom przede wszystkim dużo nadziei, wiele miłych chwil i krótkich podróży. W sierpniu u wielu pojawią się nowe koncepcje i nowe pomysły. Wrzesień wraz z początkiem jesieni przyniesie niepokój, wiele wątpliwości i sporów.

bDyIXLNW

IV kwartał 2021 roku

Jesień 2021 będzie zdecydowanie lepsza dla Polaków niż poprzednia. Mimo wprowadzonych zmian odnajdziemy się w nowej rzeczywistości. Październik będzie dla Polaków dobrym miesiącem. Nowa rzeczywistość będzie zmierzała ku dobremu. Listopad będzie obfitował w rozmaite działania. Karty pokazują jakieś "ale" w grudniu, związane z komfortem i budżetem Polaków, ale mimo wszystko ostatni kwartał 2021 r. będzie najlepszym okresem w całym roku. Polacy pierwszy raz od dłuższego czasu poczują się stabilnie w tej "nowej rzeczywistości".

bDyIXLNX

Polityka: rządy PiS

Złe wiadomości płyną z kart dla partii rządzącej. Wróżka Regelinda widzi w kartach wiele złych momentów w partii Jarosława Kaczyńskiego. W PiS będzie panował chaos ideowy, karty bezspornie pokazują zmiany.

Karty jednoznacznie wskazały, że PiS nie ocenia realnie sytuacji i to doprowadzi partię do zguby. Będzie dochodziło do wojen w samej partii, codziennością staną się także przepychanki o władzę. W partii nastąpi swego rodzaju wypalenie.

Ktoś albo wypadnie z partii, albo umrze politycznie, być może fizycznie - czyta z kart wróżka Regelinda.
bDyIXLNY

Czy nastąpi rozłam PiS?

Karty pokazały, że mimo tych trudnych momentów i ciągłych sporów w PiS jakieś sytuacje poza partią spowodują, że nie będzie wczesnych wyborów.

Wydarzy się inna sytuacja, która postawi PiS w konieczności sprawowania władzy, a nie dlatego, że tę władzę maja prawo sprawować - tłumaczy wróżka przepowiednie kart.

Karty wskazują, że najważniejsze zmiany w PiS będą miały miejsce już w pierwszym kwartale 2021 r. Kiedy wróżka Regelinda zapytała karty: "Czy PiS przetrwa przyszły rok", te wskazały, że tak się na pewno nie stanie i już w drugiej połowie roku nastąpi rozłam.

Zobacz także: Początek Ery Wodnika. Co to oznacza?
bDyIXLOq
KOMENTARZE
(119)
Polak
2 tyg. temu
Złe wieści dla PiS, to dobre wieści dla Polski i Polaków. I niech tak będzie.
spis
2 tyg. temu
wszystkiego najgorszego w 2021 dla pis
wróżek
2 tyg. temu
z kart się nie wróży. szczególnie z tarota
bDyIXLOr
antyanty
2 tyg. temu
Wróżkom Regelindo popieramy cię razem z koleżankami z protestu naszej przewodniczki Marty Lampart. Dziękujemy za super wizje. Trzymajmy się razem my nowoczesne kokiety, które chcą żyć miło i przyjemnie. Niech żyje ruch ***** ** gwiazdek, czy jakoś tak... już się pogubiłam... :)
Górnik
2 tyg. temu
Już wam tylko nadzieja we wróżkach została,jesteście żałośni.
Najnowsze komentarze (119)
MIASTOWA
6 dni temu
Dla PIS może i złe ,ale dla nas Polaków to FANTASTYCZNE WIEŚCI .!!!!!!!!!!!!!!!!HURAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
ak001
1 tyg. temu
"...mimo wszystko ostatni kwartał 2021 r. będzie najlepszym okresem w całym roku..." Rozumiem, że przed nowym rokiem podziękujemy rządowi za wspaniałą pracę i opiekę nad narodem?
gosik
1 tyg. temu
i nareszcie niech sie zaara i dadza nam spokoj
Sabat
2 tyg. temu
I co wynikło z stawiania tarota ? NIC !! Paplanie bez ładu i składu o rzeczach oczywistych dla każdego Polaka ,a sama wiara w wróżbitów ,jasnowidzów itp to dla was katolicy wstyd ,jest to niezgodne z waszą wiarą a mimo to słuchacie takich ludzi i im wierzycie ,widać jak mocno jesteście związani Bogiem ,to takie typowe dla waszej wiary:(
Zbych
2 tyg. temu
Na ile lat pójdzie siedzieć, za próbę obalenia rządu?
xxx
2 tyg. temu
To ci nowość, psy szczekają a karawana jedzie dalej.
róż
2 tyg. temu
cieka do czego one służą i co to jest tarot... w swoim czasie jest to coś zapisane... może być umysł, pięknym faisem wiadomo on
Qwe
2 tyg. temu
Lubię tę panią. Okazuje się, że mały geniusz może kombinować jak chce a i tak jest skazany na porażkę. Zostanie przemielony przez maszynę dziejów. Nie jest to oczywiście nic nowego. Ale cieszy, że nawet karty o tym trąbią. Amen.
bDyIXLOj
SIP
2 tyg. temu
Bogu dzięki i Partii mojej Własnej domowej aby jej przepowiednie się sprawdziły odnośnie PIS
HAK
2 tyg. temu
Ciekawe, co ta wróżka wywróżyła portalowi, który codziennie szczuje od rana do wieczora ??????????????????
Pit
2 tyg. temu
A lyzka na to nie mozluwe .... 😆
smutny
2 tyg. temu
niby opozycja to wykształceni, nowocześni i mądrzy ludzie a wierzą w przepowiednie wróżki! no to Jarek może spać spokojnie!
RBK
2 tyg. temu
O złych wieściach dla partii Kaczyńskiego słyszymy od 5 lat. Był czas przywyknąć.Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
JasnePełne
2 tyg. temu
Zgaduj, zgadula. Kobieta obserwuje sytuację i po prostu próbuje prognozować co jest realne. Trudny rok, najgorszy I kwartał? No szok! Że PiS może mieć problemy? Niewiarygodne! Wróżba, phi!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić