aktualizacja 

Stuhr: Zgłaszam na policję. Miarka się przebrała

1116

Pod najnowszym wpisem, który Maciej Stuhr zamieścił na Facebooku, rozpętała się prawdziwa burza. To wszystko za sprawą jednego z internautów, który zapytał aktora, gdzie ma dom. 47-latkowi nie spodobał się wydźwięk tej wypowiedzi, w związku z czym groził mężczyźnie zawiadomieniem policji.

Stuhr: Zgłaszam na policję. Miarka się przebrała
Maciej Stuhr (AKPA, Piętka Mieszko)

Maciej Stuhr jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Jednak, kiedy stawiał swoje pierwsze kroki w show biznesie, zarzucano mu, że role zawdzięcza wpływowemu tacie.

Szybko udowodnił, że tak nie jest i ma ogromny talent. W związku z czym jego kariera nabrała rozpędu.

Śmiało można stwierdzić, że aktor świetnie radzi sobie zarówno w komediach i romansach. Można było zobaczyć go m.in. w "Planecie singli", "Listach do M." i "Poranku kojota".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Radek Pestka rozstał się z partnerem! Czy przyjaźń z eks jest możliwa?

W swoim CV ma również takie produkcje jak: "Sala samobójców. Hejter" czy "Powrót do tamtych dni".

Oprócz tego 47-latek bardzo aktywny jest w mediach społecznościowych. Na Facebooku zazwyczaj komentuje bieżące sprawy ze sceny politycznej.

Jednak w ostatnim wpisie odniósł się do show-biznesowych rewelacji. Mowa tutaj o radosnych doniesień, że 83-letni Al Pacino wkrótce zostanie ojcem.

Skrupulatnie obliczyłem, że gdybym miał dokonać takiego wyczynu z hipotetyczną kolejną żoną, to moi ewentualni teściowie się być może jeszcze nie znają… - napisał Maciej Stuhr na Facebooku.

Zapytał Stuhra, gdzie jego dom. Ten groził mu policją

Post aktora w piętnaście godzin zebrał 10 tys. reakcji, blisko 700 komentarzy i niemal 90 udostępnień. Uwagę szczególnie przykuwa jedna odpowiedź. Zaznaczmy tylko, że specjalnie zachowaliśmy pisownię oryginalną.

Gdzie masz dom w Skawie Stary Dziadu? Odwiedził bym - napisał internauta (pisownia oryginalna).

Na odpowiedź Maciej Stuhr długo nie trzeba było czekać. 47-latek zwrócił uwagę na błąd ortograficzny i powiadomił mężczyznę, że sprawa trafi na policję.

Dziękuję za "Stary Dziadu" z dużej litery. Ale już "odwiedziłbym"…? Ja bym pisał razem. Tak czy inaczej, zgłaszam na policję. Pozdrawiam - czytamy.

Przerażony internauta zaczął się bronić. Jak twierdzi, przejazdem będzie w okolicach i chciał zobaczyć rodzinny dom Macieja Stuhra. "Po prostu byłem ciekaw, gdzie jest jego rodzinny dom w Skawie. Maciek, wybacz. Skawa po drodze" - napisał.

Opinie innych użytkowników Facebooka

Pod wpisem rozbrzmiała prawdziwa burza. Jedni krytykowali ciekawskiego internautę, z kolei inni stwierdzili, że Maciej Stuhr nie powinien odpowiadać na takie komentarze.

Znaleźli się też tacy, którzy zwrócili uwagę aktorowi, że sam popełnił błąd językowy, gdyż 47-latek powinien napisać wielką literą", a nie "z dużej litery". - Jest to rusycyzm - napisał użytkownik Facebooka.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić