Dzwonią z TVP do Macieja Stuhra. Oto jak reaguje

28

Maciej Stuhr nie kryje się ze swoimi poglądami na temat partii rządzącej i Telewizji Polskiej. W najnowszym wywiadzie wyraził szczerą opinię o TVP. Poza tym dał do zrozumienia, że nie ma zamiaru współpracować z publicznym nadawcą.

Dzwonią z TVP do Macieja Stuhra. Oto jak reaguje
Maciej Stuhr (Licencjodawca, AKPA)

Maciej Stuhr nie kryje się z tym, że jest bardzo sceptycznie nastawiony do TVP. Mimo to - jak ujawnił w podcaście "WojewódzkiKędzierski" - otrzymuje propozycje współpracy z tą stacją.

Gospodarze programu postanowili wypytać Stuhra w sprawie bojkotu TVP, który zapowiedział w 2019 roku. Czy rzeczywiście doszło do czegoś takiego?

Zdarzyło się ze dwa, trzy razy, że jakiś reżyser smutnym głosem pyta się mnie, czy bym nie chciał wziąć udziału w Teatrze Telewizji, bo "może odłóżmy tę politykę na bok i zróbmy sztukę dla telewizji". Nawet się kiedyś namyślałem przez weekend, ale stwierdziłem, że to nie jest miejsce dla mnie - wyjaśnił aktor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 800 plus może przynieść kłopoty dla naszych portfeli. Już w przyszłym roku

Maciej Stuhr wypowiedział się również na temat osób związanych z TVP. Celebryta twierdzi, że wszyscy mówią to samo.

Przez kilkanaście lat byłem tam regularnym gościem. Co chwila się jeździło po coś na Woronicza. Znam te charakteryzatorki, operatorów i realizatorów. (...) Nie zdarzył się jeszcze ani jeden, który by na mnie krzywo popatrzył, tylko każdy ma tę samą gadkę: "Maćku, masakra, dramaty, Jezus Maria". (...) Nie wiem, ilu jest takich, co naprawdę w coś tam wierzą - podkreślił.

Maciej Stuhr o relacji z ojcem

W trakcie podcastu Maciej Stuhr otworzył się także na temat relacji z ojcem Jerzym, który ostatnio trafił na OIOM.

Mamy teraz całkowicie nową relację. Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach. To nieszczęście, które się przytrafiło, było jakimś testem i strasznie trudną sytuacją. Cokolwiek teraz powiem, to jutro będzie headline'em - mówił.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić