Gwiazdor stracił oszczędności. Nie zgadniesz, jak dziś dorabia

203

Henryk Gołębiewski pojawił się w kilku polskich serialach. To oczywiście pozwoliło mu trochę zarobić. Niestety, przez pandemię koronawirusa stracił oszczędności, co poskutkowało tym, że zaczął dorabiać.

Gwiazdor stracił oszczędności. Nie zgadniesz, jak dziś dorabia
Henryk Gołębiewski (AKPA)

Henryk Gołębiewski kojarzony jest z takimi serialami jak m.in. "Świat według Kiepskich" czy też "Lombard. Życie pod zastaw". Pojawiał się również w wielu produkcjach filmowych.

Wielu współczesnych celebrytów zarabia dzięki reklamowaniu produktów. Gołębiewski tą drogą nie poszedł. W czasie pandemii, która odebrała mu oszczędności, postanowił podjąć się pracy fizycznej.

W rozmowie ze "Świat i Ludzie" zdradził, że zajmuje się montażem klimatyzacji. Tę pracę traktuje na równi z aktorstwem.

To kwestia przyzwyczajenia. Świat celebrytów czy świat zwykłych ludzi, co za różnica. Wykonuję pracę aktorską najlepiej, jak mogę, tak samo fizyczną. To i to jest pracą - podkreślił Henryk Gołębiewski w rozmowie z "Świat i Ludzie".

Tak mieszka Henryk Gołębiewski

Okazuje się, że Gołębiewski mieszka z żoną i córką w 51-metrowym mieszkaniu. Aktor zapewnia, że lubi swój warszawski kącik.

Mamy 51 metrów, są trzy osoby, zmieszczą się i mniej jest do sprzątania. Każdy kąt znam, w dodatku mieszkamy przy metrze, samochód nawet niepotrzebny - podkreślił.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić