Syn Edyty Górniak rezygnuje z matury. "Będę kombinował"

84

Allan Krupa otwarcie wyznał, że nie zamierza zdawać matury. Postanowił zatem kroczyć ścieżką swojej mamy - Edyta Górniak również nie podeszła do egzaminu dojrzałości.

Syn Edyty Górniak rezygnuje z matury. "Będę kombinował"
Allan Krupa, Edyta Górniak (AKPA)

Niedawno Allan Krupa świętował 18. urodziny. W związku z tym mama ufundowała mu nagranie studyjne autorskiego utworu.

Krupa tworzy rap. Jego pseudonim artystyczny to "Enzo". Najwidoczniej muzyka bardzo mu się spodobała, bo nie myśli już o rzeczach, którymi przejmują się jego rówieśnicy. Zdradził nawet, że nie zamierza kontynuować nauki.

Nie planuję zdawania matury. Lata szkoły były ciężkie, nie tylko dla mnie, ale i dla rówieśników. Jeśli się jej nie napisze wtedy, kiedy chodzi się do szkoły, żyje się nią i przygotowuje do lekcji, niewiele osób potem do niej podchodzi. Ja już zostawiłem ją za sobą. Ale jeśli kiedyś przyjdą trudne czasy, będę kombinował - powiedział Allan w rozmowie z "Faktem".

Matura Allana. Edyta Górniak postawiła sprawę jasno

W zeszłym roku Edyta Górniak powiedziała "Faktowi", że nie będzie wymagać od swojego syna, by zdawał maturę. To choćby dlatego, że ona również nie przystępowała do egzaminu dojrzałości.

Obecnie są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i ominął mnie ten czas - mówiła.
Zobacz także: Maja Hyży zażegnała konflikt z byłym mężem
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić