Syn Wałęsy ma problemy. Sąd zdecydował. Odwiedzi go policja

174

Syn Lecha Wałęsy ma poważne problemy. Jak podaje "Super Express", sąd rodzinny zadecydował, że do drzwi Sławomira Wałęsy zapuka policja. Wszystko przez uzależnienie od alkoholu syna byłego prezydenta.

Syn Wałęsy ma problemy. Sąd zdecydował. Odwiedzi go policja
Syn Wałęsy ma problemy. Sąd rodzinny zadecydował (akpa)

Sławomir Wałęsa to drugi syn Lecha Wałęsy. 50-latek od jakiegoś czasu zmaga się z nałogiem. Jest alkoholikiem. Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, że zgodnie z orzeczeniem toruńskiego sądu, mężczyzna musi stawić się na przymusowy odwyk.

Niestety, syn byłego prezydenta nie pojawił się w wyznaczonym miejscu i czasie. Jak twierdził w rozmowie z "Super Expressem", przestał już pić, bo nie stać go na alkohol. - Przestałem pić, bo wszystko jest drogie. To nie żaden odwyk to spowodował, tylko warunki ekonomiczne. (...) No nie mam na alkohol - stwierdził Sławomir Wałęsa w sierpniu tego roku.

Syn Lecha Wałęsy ma problem z alkoholem. Sąd podjął decyzję

Niestety, problemy syna Lecha Wałęsy wróciły. Jak donosi wspomniany tabloid, sąd rodzinny wydał postanowienie o przymusowym doprowadzeniu Sławomira Wałęsy na leczenie odwykowe do szpitala.

Rodzina Sławomira miała dość jego pijackich ekscesów i skierowała do sądu wniosek o jego przymusowe leczenie - czytamy.

Teraz policja zapuka do drzwi syna Lecha Wałęsy. Funkcjonariusze mają pojawić się rano, by zaprowadzić mężczyznę na leczenie. Wszystko ma rozegrać się już za dwa dni, w sobotę 17 sierpnia.

Nie jest tajemnicą, że syn Sławomir Wałęsa słynie z zamiłowania do alkoholu i kobiet. Jak podaje tabloid, 50-latek ma czworo dzieci z trzema różnymi kobietami. Z pierwszą żoną doczekał się dwóch synów, drugą poznał na odwyku. Para ma córkę. Później Sławomir wdał się w romans z żoną szefa. Z tej relacji urodził mu się kolejny syn.

Sławomir Wałęsa urodził się w 1972 roku. Jest drugim synem byłego prezydenta Polski oraz jego żony Danuty. Oprócz niego, była para prezydencka ma siedmioro dzieci: Bogdana, Przemysława, Jarosława, Magdalenę, Annę, Marię i Brygidę.

Zobacz także: Lech Wałęsa zapytany o PiS. Były prezydent długo odpowiadał
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić