o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Szczepienie dzieci. Popularny aktor z Hollywood zabrał głos

24
Podziel się

Matthew McConaughey postanowił zabrać głos na temat szczepienia dzieci przeciwko koronawirusowi. Wcześniej aktor wywołał burzę, dowodząc, że nie należy do zwolenników takiego rozwiązania. Teraz postanowił wytłumaczyć się z wcześniejszego stanowiska.

Szczepienie dzieci. Popularny aktor z Hollywood zabrał głos
Matthew McConaughey jest przeciwny szczepieniu dzieci? Aktor się tłumaczy (Getty Images, Global Citizen 2020)
bESVEjat

Aktor postanowił zareagować po tym, gdy media podały informację, że jest przeciwnikiem szczepienia dzieci przeciw COVID-19. Jak dowodził Matthew McConaughey, doszło do nieporozumienia.

Szczepienie dzieci przeciwko COVID-19. Matthew McConaughey jest za czy przeciw?

Matthew McConaughey oświadczył, że nie jest przeciwnikiem podawania szczepionki przeciw COVID-19 osobom nieletnim. Na dowód hollywoodzki gwiazdor przytoczył fakt, że jego najstarszy syn, 13-letni Levi, otrzymał już obie dawki preparatu chroniącego przed koronawirusem.

bESVEjav
To nieprawda. W rzeczywistości nasz najstarszy syn, 13-letni Levi, jest w pełni zaszczepiony przeciw COVID-19 – przekonywał Matthew McConaughey (PageSix).
Zobacz także: Zobacz też: Fala COVID-19 nabiera tempa. Rzecznik rządu o obostrzeniach
bESVEjaB

McConaughey wytłumaczył, że wyrażając sprzeciw wobec szczepień nieletnich, miał na myśli grupę wiekową od 5 do 11 lat. Aktor uskarżał się, że jego jedna niesprecyzowana wypowiedź dała początek fali insynuacji, w wyniku których padł ofiarą medialnej nagonki. Tymczasem po prostu nie czuł się kompetentny, aby wypowiadać się w danym temacie.

Kiedy zapytano mnie o opinię na temat dzieci i nakazów szczepień, stwierdziłem: "Nie mógłbym jeszcze zalecić tego dzieciom". Nie było jasne, że odnosiłem się konkretnie do dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Nie mogłem polecić, aby szczepiono młodsze dzieci, (...) potrzebuję więcej informacji – podkreślał Matthew McConaughey (PageSix).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESVEjaW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
R-Edward
2 tyg. temu
gdyby sie nie wytłumaczył i nie zaszczepił syna to by juz nie dostał żadnej roli.
glsc
2 tyg. temu
a ja jestem na nie, nie dla przymusowy h szczepien dla dzieci o dproslych, nie dla szntazu , dla wymusznia, dla dziellenia ludzi, nie dla pseudo szczepionek
żenada
2 tyg. temu
Jeszcze na ten temat nie zabrała głosu babcia klozetowa.Zajmij się gościu tym na czym się znasz
bESVEjaX
TW Bolek
2 tyg. temu
Jestem za, a nawet przeciw!
CNNNC
2 tyg. temu
Szczepionki na Cow Cowid . Historia na Google polskiego mistrza Polski w podnoszeniu ciezarow -Pasierbski poszedlem w dobrej wierze
Sidematic
2 tyg. temu
Zastraszony człowiek. Powiedział co myśli a teraz musi szybko prostować bo Rosenzweigi z Hollywood tylko czekją na kolejną ofiarę.
Wojciech
2 tyg. temu
Preparatu chroniącego przed koronawirusem??? Nie ma takiego czegoś.
donald
2 tyg. temu
jesteś ok , nie przejmuj się , pozdrawiamy z PL .
80+
2 tyg. temu
Mam bliznę po szczepieniu przeciw gruźlicy...dużo ludzi ma..
kpina
2 tyg. temu
żeby już nie można było swojego zdania wyrazić w obawie, że się trzeba będzie tłumaczyć, bo tok myślenia jest niepolitycznie poprawny. Pandemia strachu i łapówek.
😱😱😱
3 tyg. temu
Cenzura tutaj straszna, absolutnie nic nie wpuszczają co jest prawdą, albo jak wejdzie to od razu kasują! Od godziny godziny klawiaturę grzałam do czerwoności, żeby obnażyć ich kłamstwa i fałsz, i żaden nie wszedł! Wyłącznie po linii koncernów i partyjnej wpuszczają!
Ola
3 tyg. temu
Typowy artykuł na oswajanie społeczeństwa ze szczepieniami, również dzieci...
...
3 tyg. temu
W pełni zaszczepiony. Haha, dobre to jest. To jest już po 8 strzałach? Bo tyle będzie? A może 10.... Ludzie są naiwni i nie uczą się na własnych błędach.
bESVEjaP
Guh
3 tyg. temu
Wara od naszych dzieci psychop@ci!! Szczepcie się nawet i co pół roku, a od myślących ludzi się odczepcie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić