o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamila Meller
|

Szczepionka na COVID-19. Edyta Górniak już wie, jak jej uniknąć

27
Podziel się

Edyta Górniak nie zamierza szczepić się przeciwko COVID-19. Zapowiedziała, że jeśli szczepienie będzie w Polsce obowiązkowe, wyjedzie z kraju.

Szczepionka na COVID-19. Edyta Górniak już wie, jak jej uniknąć
Edyta Górniak (ONS)
bDyKytKJ

Podczas gdy cały świat z nadzieją i niecierpliwością czeka na przekazanie do dystrybucji pierwszych opracowanych szczepionek przeciwko koronawirusowi, Edyta Górniak obserwuje tę sytuację z niepokojem. Kwestionująca pandemię i zabójczość wirusa piosenkarka, która za otwarte szerzenie swoich poglądów zbiera krytykę zarówno ze strony kolegów z branży show-biznesu, jak i lekarzy, zapowiedziała możliwość wyjazdu z kraju.

Edyta Górniak o szczepionce na COVID-19. Ucieknie z synem z kraju

Gwiazda programu TVP "The Voice of Poland" wyznała w rozmowie z "Super Expressem", że nie pozwoli zaczepić siebie, ani syna. Za wolność jest w tym przypadku gotowa ponieść najwyższą cenę.

bDyKytKL
Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię. A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii - wyznała piosenkarka.
Zobacz także: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie
bDyKytKR

Edyta Górniak od wielu lat jest zwolenniczką medycyny naturalnej i zdrowego stylu życia. O swojej filozofii życia mówi nie tylko w mediach społecznościowych, ale i odnosi się do niej np. na planie programu "The Voice".

Zobacz także: Koronawirus. Prof. Simon z komentarzem do słów Edyty Górniak

bDyKytKS
bDyKytLm
KOMENTARZE
(27)
dźekson
2 miesiące temu
Też bym wyjechał gdyby była taka możliwość. Najlepiej opuścić tę planetę schorowaną przez elity, którym najwyraźniej już się nudzi
Olać to
2 miesiące temu
Szczepienie nie może być obowiązkowe. Chroni nas Konstytucja, prawa człowieka i karta praw pacjenta, oraz przepisy karne.
Zbig
2 miesiące temu
Popieram Panią Edytę.Pandemi nie ma jest pandemia medialna
bDyKytLn
Harry
2 miesiące temu
Popieram, pandemia to proba kontrolowania ludzi. Rzad kontroluje nas a nimi wielka elita WHO, w tym b. gates, teraz wlasciciel Amazona itd. Szpitale kowidowskie budowane na calym swiecie stana sie obozami koncetracyjnymi. ,,The Great Reset,, nas czeka. Juz teraz nie mamy nic do powiedzenia, nasza wolnosc jest odebierana przez najbogatszych ludzi na swiecie.
....
2 miesiące temu
Niestety trzeba będzie uciekać poza unie najpewniej. Jak masz rząd nie zawetuje pomysłów Unii to istnieje duża szansa, że nadchodzi właściwy czas aby się pakować.
Najnowsze komentarze (27)
Patric
2 miesiące temu
Brawo Edyta! Nie boisz się powiedzieć głośno tego, o czym myśli większość Polaków. Szczepić się szczepionką, która nie została odpowiednio przetestowana i której długofalowe skutki uboczne nie są znane to debilizm! Za 10 lat okaże się, że u połowy zaszczepionych rozwinął się rzadki rodzaj raka, a firmy farmaceutyczne powiedzą, że nie nie mogły tego przewidzieć, że sytuacja była nagła, że pandemia itp. Ty będziesz umierał w kwiecie wieku w nieopisanych cierpieniach a im nikt nic nie zrobi.
Jezus
2 miesiące temu
Gdyby przynajmniej połowa Polaków kierowała się miłością w życiu i prawdą,wiedzą o tym że to My Sami jesteśmy władcami swego życia nie byłoby tego co jest . Większość myśli już że to jest normalne, rano budzi się z myślą że jest wirus może jestem chory wychodzę na zewnątrz muszę założyć maseczkę,zasypia z myślą że jutro będzie to samo.a to jest tylko program który nam narzucono NARZUCONO ..zrozumcie yo w końcu...
Jarbed
2 miesiące temu
Jeżeli szczepienie będzie obowiązkowe żeby przekroczyć granice innego kraju, to ciekawe jak to zrobi🤔
podbog
2 miesiące temu
Nie wszyscy ktorzy potrafia spiewac potrafia tez madrze myslec. Jesli ta pani wyjedzie to i tak nikt nie zauwazy.
cuda
2 miesiące temu
też jestem zwolennikiem naturalnego i zdrowego trybu życia, roślin. Na pewno się nie zaszczepię, głównie na grypę. Coś podejrzewam, że wyjedzie na miesiąc do Hollywood. Albo Las Vegas.
mRNA
2 miesiące temu
"cały świat czeka z nadzieją". Nich zrobią sondaże to sie okarze czy tak wszyscy chetni sa poddać się szczepieniom przetestowanym klinicznie nie w 15 lat a w 15 miesięcy. Szaleństwo ile procedur i regulaminów zostanie ominiętych. Nie mówiąc że sami piszą otwarcie że szczepiinki mRNA nigdy jeszcze nie były stosowane na ludziach na skalę komercyjną, są nowością i ich skutki uboczne są trudne do przewidzenia.Niech zaszczepią się najpierw ci co ja promują a ja poczekam na rezultaty
Paa
2 miesiące temu
Brawo!!! Popieram!!!
;;;;
2 miesiące temu
kto to?
bDyKytLf
fry
2 miesiące temu
Nie macie o czym pisać ?
Taka szczera
2 miesiące temu
Należy zacząć od tego, że celebryci wiedzą iż ten wirus nie jest niebezpieczny pod warunkiem, że jest od razu lekarz, który bada i od razu leczy. Jak jest taka odważna, to niech o tym powie publicznie, bo ona doskonale wie, że się do kumpla lekarza zadzwoni o drugiej w nocy i powie przyjedz od razu, bo mi Halanek kaszle strasznie i musi od razu mieć lekarza i leki jeszcze w domu, a nie żeby tak tkwił jak ta biedota i potem w końcu zdychał w szpitalu. My dobrze wiemy, że gdyby cały czas normalnie otwarte przychodnie, to covid już dawno byłby wspomnieniem. Przebieg zależy od czasu dostępu do lekarza. Nawet stara Penderecka wyszła od razu z tego, bo przecież nie musiała żebrać o to, aby ktoś w ogóle w przychodni odebrał....
Wywalą ją
2 miesiące temu
Tylko żeby wjechać do takiego kraju, to obcy będą musieli mieć to szczepienie... Bo mogą być nieobowiązkowe tylko tam, gdzie w czasie epidemii nie było problemów z rygorem u ludności, a pani Górniak już w innych krajach jest znana z tego, że nie ma zamiaru się stosować do jakichkolwiek ograniczeń. Tylko idiota wpuści do siebie tak krnąbrnego Polaka. Do niej nic nie dociera, ani że maski należy nosić, ani że w domu należy siedzieć. Za to bez problemu docoetalo to do ludności Czech, czy Słowacji oraz różnych innych krajów. I to tam można ludności nie kazać się szczepić, bo wiadomo, że w razie czego, to bez problemu będą słuchać nakazów. Ale nie upartym jak muł Polakom tego typu.
86368
2 miesiące temu
Nikt nie będzie tęsknić. Szerokiej drogi.
by Edzia
2 miesiące temu
Nikt jej na do szczepienia nie bedzie zmuszal. Przynajmniej wystarczy szczepionek dla tych co mysla i chca sie zaszczepic.
Jam
2 miesiące temu
Oj Edzia, Edzia...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić