Szczere wyznanie Chylińskiej. Padły słowa o "ogromnym trudzie"

4

Agnieszka Chylińska doczekała się trójki dzieci. Już jakiś czas temu wokalistka ujawniła, że dwójka z jej pociech to "dzieciaki specjalnej troski". Teraz mocno się uzewnętrzniła i opowiedziała o swoim macierzyństwie.

Szczere wyznanie Chylińskiej. Padły słowa o "ogromnym trudzie"
Agnieszka Chylińska (Licencjodawca, AKPA)

Agnieszka Chylińska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. To jednocześnie gwiazda stacji TVN - od 2008 roku zasiada w fotelu jurorki "Mam talent".

W latach 1994-2003 Chylińska była wokalistką zespołu O.N.A. Aktualnie natomiast prowadzi karierę solową. Pod koniec 2022 roku do obiegu trafił jej czwarty album studyjny "Never Ending Story". Ma on bardzo osobisty wymiar.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Mam talent": Małgorzata Foremniak była kiedys naprawdę szalona!

Uwagę mediów przykuł choćby utwór pt. "Synu". W tej piosence artystka śpiewa o swoim płaczu i cierpieniu. W 2020 roku Chylińska ujawniła, że dwoje z jej pociech są "dzieciakami specjalnej troski".

Agnieszka jest żoną tajemniczego Marka. W zasadzie nie wiadomo o nim praktycznie nic. Artystka pieczołowicie strzeże prywatności swojej rodziny, w skład której wchodzi m.in. trójka dzieci: Ryszard (17 lat), Estera (13) oraz Krystyna (10).

Agnieszka Chylińska wprost o macierzyństwie

W trakcie najnowszego wywiadu dla "Co za tydzień" Chylińska pokusiła się o bardzo szczere wyznanie na temat macierzyństwa. Nawiązywała również do piosenki "Synu".

Jest to piosenka, na którą byłam gotowa, by ją napisać. Wiele już przepłakałam i poczułam, że po tych kilkunastu latach jestem gotowa, żeby wyjść do ludzi i powiedzieć, że moje macierzyństwo nie jest sztampowe i że ten smak miłości rodził się w jakimś ogromnym trudzie - podkreśliła.

Chylińska zapewniła, że podczas występów na scenie pamięta o dzieciach i mężu. Trasy koncertowe pozwalają jej jednak na odreagowanie sytuacji z życia codziennego.

Gdy jestem na scenie wśród moich ludzi, już mam informację, co trzeba przygotować dziecku do tornistra na poniedziałek. Ta rzeczywistość mojej rodziny i normalnego macierzyństwa, wyjątkowego, ale bycia również żoną, matką, daje mi poczucie, że wychodzenie na scenę jest cały czas atrakcyjne. Mogę już się cieszyć perspektywą trasy wiosennej i tego, że ludzie chcą przychodzić na te koncerty. To jest bardzo ważne dla artysty, który występował w poczuciu niedowartościowania, myślę, że oni mnie przyjęli, to jaka dzisiaj jestem - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić