Szok w programie "Magia nagości". Uczestnik trafił na kolegę z pracy

99

W jednym z ostatnich odcinków brytyjskiej edycji programu "Magia nagości", uczestnicy oraz widzowie przeżyli szok. Okazało się, że Jack, który wybierał sobie partnera, w jednym z kandydatów rozpoznał swojego kolegę z pracy.

Szok w programie "Magia nagości". Uczestnik trafił na kolegę z pracy
Uczestnicy programu się rozpoznali. (Channel 4)

"Magia nagości" to brytyjski program, który wzbudza wiele kontrowersji, ale i tak świetnie się ogląda. Jest emitowany na Channel 4. Doczekał się edycji w kilku innych państwach Europy m.in. we Włoszech, w Niemczech, w Norwegii, a nawet w Polsce.

Rozpoznali się w programie

Program ma pomóc w znalezieniu miłości. Jedna osoba, która jest w pełni ubrana, wybiera przyszłego partnera na podstawie wyglądu jego nagiego ciała. Kandydatów jest szóstka i są oni odsłaniani stopniowo.

Jako ostatnia ujawniona jest twarz kandydatów. Niedawno w jednym z odcinków uczestnik "Magii nagości" przeżył szok kiedy doszło do momentu odsłonięcia twarzy. W jednym z mężczyzn rozpoznał swojego kolegę z pracy.

Jack, który wybierał spośród nagich osób, nie krył szoku. Po chwili wybuchł głośnym śmiechem. Prowadząca program Anna Richardson początkowo wzięła to za flirt, ale Jack szybko wyprowadził ją z błędu. Powiedział, że jednego z uczestników zna.

Uczestnicy programu nie zdradzili zbyt wiele. Obaj potraktowali sytuację z poczuciem humoru. Jack powiedział tylko, że obaj są performerami w Londynie. Dodał także, że zdarzyło mu się za kulisami zerknąć na nagie ciało kolegi.

W Polsce także jest "Magia nagości". Program doczekał się już trzeciej edycji, ale jego początki były trudne. Pierwszy sezon był opóźniany, ze względu na liczne skargi wysyłane do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Patrząc z psychologicznego, ale też moralnego punktu widzenia, nie widzę powodu, dla którego dorosłemu człowiekowi program "Magia nagości" i niewyretuszowane, prawdziwe ciała miałyby zrobić jakąś krzywdę. Wręcz przeciwnie - mamy unikalną szansę, aby zobaczyć coś prawdziwego i naturalnego. Ten program daje przestrzeń do zdrowego zaakceptowania swojej zwyczajności. Piękna naturalności i genetyki - komentowała w rozmowie z WP Lea Jarmołowicz-Turczynowicz, konsultantka psychologiczna, która pracuje na planie programu "Magia nagości".
Zobacz także: Niesamowity gest skierowany do Polaków. "Ryczałam jak bóbr"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić