Szuka żon dla Arabów. Mówi, jakie mają wymagania

40

Christiana Maxion to specjalistka w nietypowej dziedzinie. Kobieta na co dzień zajmuje się szukaniem żon dla arabskich milionerów z Dubaju. Ekspertka dobrze wie, za jakimi kobietami się rozglądają

Szuka żon dla Arabów. Mówi, jakie mają wymagania
Christiana Maxion jest zawodową swatką (Instagram, christiana.maxion.matchmaker)

"Piękno prowadzi cię do drzwi, ale to rozum zabierze cię na najwyższe piętro" - mówi zawodowa swatka, która szuka żon dla milionerów z Dubaju.

Kobieta wymienia, jakie dokładnie wymagania mają jej klienci. Według ekspertki arabscy bogacze szukają "żon- trofeów". Co dokładnie kryje się za tym pojęciem?

Chcesz zostać żoną milionera z Dubaju? Sprawdź, czy spełniasz kryteria

Christina podkreśla, że mężczyźni poszukujący "żon-trofeów" tak naprawdę chcą, aby ich przyszłe żony były nie tylko piękne, lecz także mądre i osiągające sukcesy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Caroline Derpienski ujawnia prawdę o zarobkach "koleżanek" w Dubaju! Będziecie w szoku
"Chcą partnerki, która wejdzie do pokoju i zwróci na siebie uwagę, ale także będzie umieć rozmawiać i intrygować ludzi wokół. Nasi klienci tak naprawdę poszukują połączeń emocjonalnych i intelektualnych, które wykraczają poza piękno fizyczne. Chcą zbudować z kimś życie, a nie tylko pokazywać się razem - tłumaczy Maxion.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Dubajska swatka" prowadzi profile na TikToku oraz Instagramie, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami i kulisami zawodu. Przedsiębiorczyni oferuje klientom znalezienie idealnej partnerki w czasie od dwóch do sześciu miesięcy. Proponuje im też, aby rozszerzyli swoje poszukiwania poza Dubaj.

Zawsze zachęcam klientów do randkowania na całym świecie, ponieważ mamy największą globalną bazę danych randkowych, a poszerzanie zakresu wyszukiwania jest zawsze dobrym pomysłem – powiedziała.

Firmę założyła w 2021 roku. Twierdzi, że ma skuteczność w tworzeniu par na poziomie 95 procent, mimo że specjalizuje się w wyszukiwaniu potencjalnych partnerek dla bardzo "wybrednych" klientów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić