aktualizacja 

Szydło założyła "sukienkę jak obrus". "Naprawdę nieciekawe"

417

Matej Pakulski to popularny tiktoker, który w sieci ocenia stylizacje znanych osób i przybliża Polakom świat mody. Tym razem internauta wziął na warsztat byłą premier Beatę Szydło. Jak wypadły kreacje, które zakładała jedna z głównych twarzy Prawa i Sprawiedliwości? Początki naprawdę były nieciekawe - twierdzi.

Szydło założyła "sukienkę jak obrus". "Naprawdę nieciekawe"
Ocenił stylizacje Szydło. "Pomyłki nie do wybaczenia" portret (AKPA, EUZEBIUSZ NIEMIEC)

Beata Szydło przyczyniła się do zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych w roku 2015, stając się główną twarzą "dobrej zmiany". Był to zresztą trafiony pomysł Jarosława Kaczyńskiego, który na kandydata na premiera namaścił osobę, która nie była kojarzona publicznie i nie posiadała negatywnego elektoratu.

Chociaż Beata Szydło po czasie musiała ustąpić z funkcji premiera na rzecz Mateusz Morawieckiego, to nadal pozostaje jedną z głównych twarzy PiS i cieszy się sporym zaufaniem w prawicowym elektoracie. Nazwisko Szydło wymieniane jest też w gronie potencjalnych kandydatów prawicy na urząd prezydenta Polski w 2025 roku.

Ocenił stylizacje Szydło. "Pomyłki nie do wybaczenia"

Tiktoker Matej Pakulski, który publikuje swoje treści na koncie "Czech Guy in Warsaw", postanowił z bliska przyjrzeć się kreacjom Beaty Szydło w okresie rządów Zjednoczonej Prawicy. - Początki były naprawdę nieciekawe - stwierdził internauta. Podkreśla on, że jego osądy dotyczące stylizacji byłej pani premier są apolityczne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ile dać księdzu do koperty? W całej wsi mówią, co zrobił duchowny

Tiktoker wytknął Szydło, że sukienka założona przez nią na spotkanie z premierem Hiszpanii "przypominała obrus". - W takich kolorach nie było pani premier do twarzy - zauważył Pakulski. - Podjęto pewne próby zmiany kolorów, a ta długa marynarka i tak zaburzała proporcje sylwetki pani premier. Zanim objęła ważne urzędy, było po prostu źle - dodał.

Zdaniem tiktokera, można dostrzec, że w pewnym momencie ubiorem Beaty Szydło zajęli się profesjonalni styliści. - Postawiono na klasykę i ciemniejsze kolory, w których potrafiła wyglądać naprawdę bardzo dobrze. Słynne broszki stały się ikoną i znakiem rozpoznawczym byłej pani premier. Często miały też przesłanie polityczne. Nie zawsze były trafione, ale warto docenić i podkreślić, że wywinięty kołnierzyk wraz z tą broszką wyglądają bez zarzutów - ocenił autor konta "Czech Guy in Warsaw".

Matej Pakulski przypomniał, że często krytykowano Szydło za nieudane stylizacje, ale on ocenia je inaczej. - Uważam, że wyglądała odpowiednio i skromnie, ale z klasą. Wspomniane pomyłki są nie do wybaczenia. Dobrze, że na czas zajęto się wizerunkiem byłej pani premier - podsumował.

Tiktoker doszedł do wniosku, że Becie Szydło pod względem stylizacji daleko było do Jolanty Kwaśniewskiej, ale też "nie można mówić, że było fatalnie".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić