oprac. Karolina Stankiewicz| 

Tak bawili się goście Opozdy i Królikowskiego. Tańczyli do szlagierów

8

Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbyło się w miniony weekend. Było to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu w celebryckim świecie. Wygląda na to, że goście bawili się przednio.

Tak bawili się goście Opozdy i Królikowskiego. Tańczyli do szlagierów
Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia (AKPA)

Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w sobotę 7 sierpnia. Informacje na temat ich wesela nadal są gorącym tematem. A to dlatego, że było to jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu. Na wesele przybyło wiele gwiazd, m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem czy Tomasz Oświeciński.

Od soboty Królikowski i Opozda dzielą się zdjęciami i nagraniami z wesela w mediach społecznościowych. Aktorzy pobrali się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a następnie świętowali w pałacu w Zdunowie. Panna młoda miała dwie szykowne suknie — jedną w kościele, drugą na weselu. Obie można podziwiać m.in. na kilku zdjęciach, którymi pochwaliła się na Instagramie.

Teraz para pokazała, jak panna młoda bawiła się z gośćmi. Tańczyła m.in. ze stryjem Antka Rafałem Królikowskim oraz z Tomaszem Oświecińskim, którego Antek dobrze zna z planów filmowych Patryka Vegi.

Na weselu grał DJ, a po Instastory można wywnioskować, że muzyka była bardzo różnorodna — od Mieczysława Fogga po Justina Timberlake'a.

Zobacz także: Antoni Królikowski: "Ten żal z powodu pandemii odbiera satysfakcję"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić