Tak dziś wygląda Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niesamowita metamorfoza

1

Agnieszka Antosik wzięła ślub w 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i z miejsca stała się ulubienicą widzów. Wiele osób mocno jej kibicowało i liczyło na to, że ułoży sobie życie u boku Marcina. Życie napisało inny scenariusz, ale dla Agnieszki nie był to duża strata. Po programie zmieniła fryzurę, założyła biznes i została mamą.

Tak dziś wygląda Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niesamowita metamorfoza
Agnieszka przeszła spektakularną metamorfozę. (Kadr z programu)

Agnieszka Antosik brała udział w 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wyszła za Marcina Wichrowskiego i od początku stała się ulubienicą zarówno widzów, jak i ekspertów. Wszystkim wydawało się, że została idealnie dobrana do nowego partnera.

Metamorfoza Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka i Marcin bardzo się starali żeby ich małżeństwo było szczęśliwe, ale niestety się nie udało. Chociaż dali sobie szansę i bardzo starali się wytrwać w nowym związku po czasie przekonali się, że po prostu do siebie nie pasują. Ich związek zakończył się rozwodem.

Po programie Agnieszka przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko zmieniła fryzurę i styl ubioru, ale także swoje życie. Rozwinęła własny biznes edukacyjny i założyła szkołę językową dla dzieci — Lingua Kids Club. W 2018 roku poznała miłość swojego życia i w 2021 roku wyszła za niego za mąż.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: niespodzianka na treningu Bayernu. Zobacz, kto odwiedził piłkarzy

Agnieszka została także mamą. Na swoim Instagramie pokazała synka i powiedziała, że macierzyństwo kompletnie odmieniło jej dotychczasowe życie. Synek stał się dla niej całym światem.


Nie sądziłam, że macierzyństwo tak wiele mnie nauczy, a to dopiero początek. Stałam się jeszcze lepszą wersją siebie, bardziej cierpliwą, z większą pokorą i dystansem... jeszcze lepiej zorganizowaną, "ogarniętą" w układaniu klocków dnia i tygodnia… i jeszcze bardziej wdzięczną za bliskie relacje- w rodzinie, w biznesie, w przyjaźniach. Gdyby nie relacje to byłoby dużo ciężej – czytamy na Instagramie Agnieszki.

Agnieszka Antosik 5 marca 2023 r. skończyła 37 lat. Na Instagramie chętnie pokazuje swoje życie, rodzinę i dziecko. Zobacz jej metamorfozę i jak zmieniła się w ostatnich latach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić