Tak mieszka Robert Makłowicz. Jesteś gotowy na ten widok?

65

Robert Makłowicz od lat cieszy się ogromną sympatią Polaków. Dziennikarz i krytyk kulinarny od pewnego czasu aktywnie działa w sieci. Nie tylko wrzucając filmiki na YouTube, ale również publikując na Instagramie zdjęcia ukazujące prywatne życie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak Makłowicz mieszka.

Tak mieszka Robert Makłowicz. Jesteś gotowy na ten widok?
Robert Makłowicz mieszka w Krakowie (Instagram)

Robert Makłowicz to bez dwóch zdań ulubieniec Polaków. Jego charakterystyczny styl, sposób obycia i ogromna wiedza, jaką posiada przyciągają do niego miliony.

Wcześniej poczynania słynnego krytyka kulinarnego śledziliśmy w telewizji. Teraz jego działalność przeniosła się do sieci, a my dzięki temu możemy podejrzeć, jak na co dzień żyje.

Tak mieszka Robert Makłowicz

Robert Makłowicz od urodzenia mieszka w Krakowie. Posiada też dom w chorwackiej Dalmacji, w którym spędza kilka miesięcy w roku.

Mój dom to dziś przestrzeń rozpięta pomiędzy Krakowem a Adriatykiem - mówił w wywiadzie z Gazetą Krakowską.

Krakowskie mieszkanie Makłowicza to połączenie prostej elegancji z... historią. Nie jest tajemnicą, że dziennikarz interesuje się dawnymi dziejami, a szczególnie okresem panowania dynastii Habsburgów. "Szczególnie zaś pasjonuje go dwóch ostatnich władców tejże dynastii – cesarz Franciszek Józef i cesarza Karol" - czytamy w jego biografii.

W jego domu możemy zatem zobaczyć np. malowidło przedstawiające Franciszka Józefa. Trzeba przyznać, że obraz mocno rzuca się w oczy.

Poza tym w mieszkaniu jest sporo książek. W tym wiele tych poświęconych historii. Mamy też pamiątki z podróży, liczne obrazy na ścianach. To wszystko powoduje, że we wnętrzach panuje naprawdę przytulny klimat.

A co z kuchnią? Ta jest połączona z salonem - jak to bywa obecnie w większości mieszkań. I jest zaskakująco... nowoczesna!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Joanna Trzepiecińska o roli Alutki. Czy "Rodzina zastępcza" wróci?
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić