aktualizacja 

Tak naprawdę wygląda "zombie Angelina Jolie". Pierwsze zdjęcia po wyjściu z więzienia

202

Irańska "Zombie Angelina Jolie" została niedawno wypuszczona z więzienia, gdzie na mocy wyroku z 2019 r. miała spędzić 10 lat. Gwiazda Instagrama udzieliła w telewizji wywiadu, podczas którego można było zobaczyć, jak naprawdę wygląda bez makijażu i filtrów.

Tak naprawdę wygląda "zombie Angelina Jolie". Pierwsze zdjęcia po wyjściu z więzienia
"Zombie Angelina Jolie" w pełnej charakteryzacji.

O Sahar Tabar świat usłyszał kilka lat temu za sprawą niezwykłych zdjęć. Iranka poprzez dietę, zabiegi medycyny estetycznej oraz makijaż próbowała upodobnić się do amerykańskiej gwiazdy Angeliny Jolie. W sieci zamieszczała wstrząsające zdjęcia, przez co okrzyknięto ją "Zombie Angeliną".

Prawdziwa twarz "Zombie Angeliny"

W 2019 roku gwiazda mediów społecznościowych została aresztowana pod zarzutami deprawowania młodzieży. Skazano ją na 10 lat więzienia, co wywołało oburzenie społeczeństwa. Dzięki działalności aktywistów Sahar została niedawno wypuszczona na wolność.

Po opuszczeniu więzienia Sahar udzieliła wywiadu państwowej telewizji. Podczas rozmowy można było zobaczyć prawdziwą twarz "Zombie Angeliny"

Irańska gwiazda przyznała, że od zawsze chciała być sławna i dlatego zdecydowała się na operacje plastyczne. Dodała, że korzystała z programów do obróbki zdjęć, aby jeszcze bardziej zmienić swój wygląd. Jednak po pobycie w więzieniu, jak twierdzi, żałuje tego, co robiła w przeszłości i nie zamierza być dłużej aktywna w mediach społecznościowych.

To, co widzieliście na Instagramie, to efekty komputerowe. Cyberprzestrzeń była łatwym sposobem [na osiągnięcie sławy]. To było o wiele łatwiejsze niż zostać aktorem - powiedziała podczas wywiadu.

Sahar Tabar przeszła ponad 50 operacji. Między innymi poprawiła wygląd nosa i kości policzkowych, wypełniała usta i miała zabieg liposukcji.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić