aktualizacja 

Tak Rutkowski chodzi po domu. "On jest zupełnie inny".

222

Krzysztof Rutkowski to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu i nie tylko. Właściciel biura detektywistycznego słynie z "kwadratowej" fryzury i ekstrawaganckiego stylu ubierania się. Okazuje się jednak, że w domu nosi się całkiem inaczej.

Tak Rutkowski chodzi po domu. "On jest zupełnie inny".
Krzysztof Rutkowski nie zawsze ubiera się w taki sposób. W domu stawia na wygodę (AKPA, Kurnikowski)

Krzysztof Rutkowski to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci publicznych w Polsce. Właściciel biura detektywistycznego bez przeszkód łączy karierę celebryty z rozwiązywaniem głośnych spraw kryminalnych. Słynie również z zamiłowania do ekstrawagancji.

Krzysztof Rutkowski — styl. Tak nosi się w domu

Właściciel biura detektywistycznego jest wielkim miłośnikiem drogich marek, a ubrania kupuje najczęściej od topowych projektantów czy w sieciówkach z odzieżą z "wyższej" półki. Trudno także spotkać go publicznie bez ciemnych okularów, czapki z daszkiem czy grubego złotego łańcucha — albo od razu kilku.

Okazuje się jednak, że w domowym zaciszu Krzysztof Rutkowski zupełnie przestaje przejmować się wyglądem. Zamiast tego właściciel biura detektywistycznego stawia na wygodę. Wszystko wyszło na jaw, gdy celebryta i jego żona, Maja Rutkowska, wystąpili razem w programie "Demakijaż" na antenie Polsat Café.

Jak zdejmie te wszystkie łańcuchy, tę marynarkę, ubiera się w taki — nie zdradzę jaki — mundurek domowy, który lubi, to on jest zupełnie inny. (...) I góralskie skarpety! — opisywała Maja Rutkowska w programie "Demakijaż".

Miłośnik "góralskich skarpet" potwierdził słowa żony. Krzysztof Rutkowski dodał przy tym, że nie tylko nie stroni od "zwykłych" rzeczy, lecz dla wygody zakłada krótkie spodenki, a nawet — trochę już nadgryzione zębem czasu koszulki.

Ale co w tym jest złego, że ktoś nosi krótkie spodnie i zakłada koszulę porozrywaną, podartą, którą lubi? — dziwił się Krzysztof Rutkowski w programie "Demakijaż".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić