Wiadomo, co Rutkowski zrobi z gażą z "TzG". Szlachetny gest

16

Krzysztof Rutkowski zakończył już swoją krótką przygodę z programem "Taniec z Gwiazdami". Teraz wyszło na jaw, na co przeznaczy pieniądze wywalczone na parkiecie. Detektyw zdecydował się na szlachetny gest.

Wiadomo, co Rutkowski zrobi z gażą z "TzG". Szlachetny gest
Sylwia Madeńska, Krzysztof Rutkowski (AKPA)

Po dwóch odcinkach Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski odpadli z programu "Taniec z Gwiazdami". Taneczna partnerka detektywa wyznała w rozmowie z Pomponikiem, że oboje zdawali sobie sprawę z tego, że prędzej czy później będzie trzeba pożegnać się z tanecznym show.

Mamy świadomość, że nie wygralibyśmy tej edycji, że nie będziemy w finale. Wiedzieliśmy to, ale miałam nadzieję, że widzowie pozwolą mi zaszczepić w Krzysztofie jak najwięcej tańca - podkreśliła.

Jeszcze przed rozpoczęciem 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" Rutkowski zapewniał, że pensję odda pewnej fundacji. Teraz reporter Pomponika postanowił go dopytać, na co konkretnie przeznaczy zgromadzone środki. O wynagrodzeniu detektyw mówił dość tajemniczo.

Nie chcę spekulacji, ponieważ inni, którzy tu występują, występują za dużo mniejsze pieniądze - zaznaczał.

Komu Krzysztof Rutkowski odda pieniądze?

W końcu detektyw wskazał, komu przekaże swoje wynagrodzenie.

A pieniądze zostaną przekazane tak jak powiedziałem Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach w związku z tym, ja miałem z tego doskonałą zabawę i poświęciłem i tak bardzo dużo czasu na tyle, na ile mogłem sobie pozwolić - podkreślił taneczny partner Sylwii Madeńskiej.

Rutkowski nie ukrywa, że ma co robić po zakończeniu przygody z "TzG". Detektyw ma na głowie wiele spraw zawodowych, którym chce się teraz w pełni poświęcić.

Mamy bardzo dużo roboty. Działamy w tym momencie na terenie Zakopanego, działamy praktycznie na terenie całej Europy i myślę, że w najbliższym czasie będę leciał osobiście na Zanzibar - przekazał Krzysztof Rutkowski podczas wywiadu dla pomponik.pl.
Zobacz także: Maja Rutkowski o atmosferze w domu po jej ostatnim wywiadzie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić