Tak się pogrąża córka rosyjskiego milionera. Szczegół od razu wyłapano

Córka Władimira Płotnikowa, rosyjskiego milionera zasiadającego w Dumie Państwowej, napisała na Instagramie, że "Rosja przeżywa trudności", które tylko przyczyniły się do rozkwitu patriotyzmu. Nie wszyscy jednak wierzą w ten patriotyzm - internauci natychmiast wyłapali, że "patriotka" dodała post z Dżamiry, czyli najbardziej luksusowego miejsca w Dubaju.

Tak się pogrąża córka rosyjskiego milionera. Szczegół od razu wyłapano
Sonia Płotnikowa pisze o "trudnościach" w Rosji (Instagram)

Władimir Płotnikow należy do partii Jedna Rosja - największej i najpotężniejszej partii, z której wywodzi się także Wladimir Putin. Od 2016 roku Płotnikow jest członkiem Dumy Państwowej i wielokrotnie dostawał wyróżnienia od prezydenta. Jego córka Sonia także popiera obecną władzę, o czym napisała na Instagramie.

Poradzimy sobie ze wszystkimi trudnościami! Rosja jest najsilniejszym krajem, a cała ta sytuacja zbliżyła wszystkich Rosjan! Staliśmy się jeszcze większymi patriotami - napisała na Instagramie.

Internauci bardzo szybko wytknęli dziewczynie, że nie ma pojęcia o patriotyzmie, ponieważ nie ma jej nawet w kraju. Sonia przebywa obecnie w Dubaju na jednej z Palmowych Wysp, która jest uważana za najdroższą i najbardziej luksusową w mieście. Według doniesień medialnych rosyjscy oligarchowie szukają nowych sposobów, aby zabezpieczyć swoje bogactwo i często uciekają do Dubaju lub Izraela.

Post postem instagramerki internauci piszą:

Może na początek wrócisz z Dubaju? Znaleziono tu patriotkę, która siedzi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i mądrzy się, jak to Rosja sobie poradzi.
Patrioci, którzy siedzą w Dubaju na skradzionych pieniądzach?
Więc przyjedź do Rosji i napisz to samo gdzieś w Iwanowie, a nie w Dubaju, chyba że twój patriotyzm starcza tylko na posty z innego kraju.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Sytuacja gospodarki w Rosji. "Kartki i reglamentacja? Najprawdopodobniej tak"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić