aktualizacja 

Tak teraz wyglądają Staś i Nel. "Chyba cię kocham"

183

Staś (Adam Fidusiewicz) i Nel (Karolina Sawka) spotkali się po 20 latach od premiery "W pustyni i w puszczy". Przy tej okazji zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. To jednak nie wszystko.

Tak teraz wyglądają Staś i Nel. "Chyba cię kocham"
Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz (akpa)

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka poznali się wtedy, gdy byli jeszcze dziećmi. Do ich pierwszego spotkania doszło na planie filmowej adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy".

16-letni wówczas Fidusiewicz wcielił się w postać Stasia Tarkowskiego. Sawka zagrała natomiast Nel Rawlison. Miała tylko 9 lat.

20 lat później główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" znów się spotkali. Doszło do tego przy okazji pracy w teatrze. Aktorzy postanowili to upamiętnić, robiąc sobie zdjęcie. Następnie pochwalili się nim na Instagramie.

Miałem zaszczyt spotkać moją ulubioną aktorkę Karolinę Sawkę, z którą kiedyś grałem w filmie - napisał 36-letni Adam Fidusiewicz.

Romantyczne komentarze Stasia i Nel

Tę fotkę opublikowała też Sawka. "Król Stanisław i królowa Saba" - napisała pod zdjęciem.

W komentarzach uaktywnił się natomiast Fidusiewicz. Zdecydował się na... wyznanie miłości. "Z nikim tak dobrze mi się nie pracuje, jak z tobą. Chyba cię kocham" - przekazał aktor.

Ja ciebie od pierwszego wejrzenia - odpowiedziała Sawka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić