Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Tak wygląda teraz córka Wiśniewskiego. Zdziwieni?

13

Choć media rozpisują się o Fabienne Wiśniewskiej, wszystkie dzieci Michała powoli dorastają. Jak się okazuje, Etiennette - czyli starsza córka muzyka z Anią Świątczak przeżywa właśnie buntowniczy okres i postawiła na odważną metamorfozę. Czy to oznacza odważne wkroczenie w świat show-biznesu?

Tak wygląda teraz córka Wiśniewskiego. Zdziwieni?
Michał i Etiennette Wiśniewscy (Instagram)

Michał Wiśniewski to lider popularnego na początku XXI wieku zespołu "Ich Troje". Prywatnie - ojciec pięciorga dzieci.

Najstarsze pociechy to Xavier Michał i Fabienne Marta, którzy są owocami miłości ze związku z Martą Wiśniewską - Mandaryną. Później na świat przyszły Etiennette Anna i Vivienne Vienna ze związku z Anią Świątczak.

Ponad rok temu na świecie pojawiło się piąte dziecko Wiśniewskiego - Falco Amadeus. Jego mamą jest Pola, czyli obecna partnerka wokalisty. Wiśniewski oczekuje także na swoje szóste dziecko. Jego żona jest w zaawansowanej ciąży.

Gwiazdor niejednokrotnie podkreślał w wywiadach, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Zapytany o to, czy chce, by dzieci poszły jego śladami twierdzi, że nie będzie miał nic przeciwko, ale też do niczego ich nie zmusza. Okazuje się, że jedna z córek odziedziczyła artystyczną duszę i charakterystyczny wizerunek.

Będzie gwiazdą?

Etiennette niedawno wystąpiła wraz ze swoim tatą na wielkiej scenie, gdzie wspólnie zaśpiewali "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką". Fani byli oczarowani głosem dziewczyny i zaczęli wróżyć jej ogromną karierę.

Ostatnio Eti zdecydowała się na drastyczną metamorfozę. Naturalnie dziewczyna jest szatynką, a od niedawna ma... kruczoczarne, krótkie włosy.

Fani zastanawiają się, czy to oznacza, że niedługo dziewczyna zrobi pierwszy krok w kierunku ogromnej kariery. A wy, jak sądzicie?

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić