Tak wyglądał pierwszy raz Wojciechowskiej. "Powiem szczerze"

23

Martyna Wojciechowska jest uważana za bardzo otwartą i szczerą osobę. Nie stroni od tematów, które przez innych są unikane. Tym razem ujawniła, jak wyglądał jej pierwszy raz.

Tak wyglądał pierwszy raz Wojciechowskiej. "Powiem szczerze"
Martyna Wojciechowska (Licencjodawca, AKPA)

Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu "Faktowi". W trakcie rozmowy zdradziła, jak wyglądały początki jej życia intymnego.

Oczywiście wszystkich szczegółów nie opisała. Wprost jednak oceniła swój pierwszy stosunek. Ewidentnie nie był on dla niej satysfakcjonujący.

Powiem szczerze: mój pierwszy raz był bez szału. Mogło być zdecydowanie lepiej. Chyba nie byłam do tego przygotowana tak, jak powinnam być. Chyba wiedziałam na ten temat za mało - powiedziała Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska pomoże córce?

Dawniej edukacja seksualna stała na niższym poziomie niż obecnie. Ponadto materiały na ten temat były trudniej dostępne. Wojciechowska czuje, że aktualnie jest w stanie odpowiednio wprowadzić córkę w tematy dotyczące seksu.

Z pewnością, gdybym mogła coś poradzić mojej córce, to żeby przemyślała kiedy, z kim i jak. Żeby to było dla niej wyłącznie dobre wspomnienie. Seks powinien przede wszystkim kojarzyć się z przyjemnością i tego powinny dotyczyć rozmowy rodziców z nastoletnimi dziećmi. Efektem seksu są też dzieci, bo wszyscy wzięliśmy się z seksu, z waginy - podkreśliła Martyna w rozmowie z "Faktem".
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić