"Tak wyglądałem przez ostatnie dwa tygodnie". Hubert Urbański wrzucił zdjęcie

1

Hubert Urbański ma za sobą niezwykle intensywny czas. Znany prezenter telewizyjny wrzucił zdjęcie na Instagrama i napisał: "Tak wyglądałem przez ostatnie dwa tygodnie".

"Tak wyglądałem przez ostatnie dwa tygodnie". Hubert Urbański wrzucił zdjęcie
Hubert Urbański (AKPA)

Hubert Urbański kojarzony jest przede wszystkim z programem "Milionerzy". W tej produkcji wciela się w rolę prowadzącego i przepytuje uczestników z różnych zakresów tematycznych.

Nie samą pracą człowiek jednak żyje. Ostatnio Hubert Urbański postanowił wybrać się na dwutygodniową wyprawę. Przemieszczał się na motocyklu po Europie.

I tak wyglądałem przez ostatnie dwa tygodnie: łeb odciśnięty od kasku, du** zbita na blachę, w zatkanych uszach szum silnika i codziennie inna winda w innym hotelu - napisał pod najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Hubert Urbański: Wracam w jednym kawałku

Później podzielił się swoimi odczuciami na temat tej ekspedycji. "Czy żałuję? Trochę tak - mam już dosyć rozmawiania ze sobą od rana do wieczora" - stwierdził.

Ale zrobiłem to (i tylko raz leżałem). Wracam w jednym kawałku. Do zobaczenia - podsumował.

W komentarzach jeden z internautów dopytywał go o przebytą trasę. Gdzie się podziewał? "Ogólnie to południe Europy" - ujawnił Hubert Urbański.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić