Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Tak zachowują się Werner i Kraśko za kulisami "Faktów". Wydało się

762
Podziel się

Anita Werner jest jedną z najlepszych dziennikarek telewizyjnych w Polsce. W mediach społecznościowych pokazała właśnie, jaka atmosfera panuje za kulisami "Faktów" TVN.

Tak zachowują się Werner i Kraśko za kulisami "Faktów". Wydało się
Werner ujawniła co dzieje się za kulisami Faktów (Instagram)
bEUtKWbV

Anita Werner od wielu lat jest związana ze stacją TVN. Ma także liczne grono odbiorców w mediach społecznościowych, z którym często komunikuje się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie ukazuje zarówno swe prywatne zdjęcia, jak i kulisy życia zawodowego.

Widzowie "Faktów" nie mają okazji zobaczyć na ekranach telewizorów wszystkich detali oraz relacji między pracownikami. Rąbka tajemnicy zdradziła Anita Werner, która w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie z Piotrem Kraśko.

bEUtKWbX

Na fotografii oboje uśmiechnięci są od ucha do ucha. - Nie pamiętam dokładnie co powiedział mi Piotr Kraśko przed faktami, ale to chyba było śmieszne - napisała Anita Werner.

Ich zachowanie oznaczać może tylko jedno. Mimo niewątpliwego stresu, jaki niesie za sobą praca w telewizji, atmosfera za kulisami jest świetna! A Werner i Kraśko zdają się lubić prywatnie.

bEUtKWcd

"Najlepsza para"

Internauci w komentarzach podkreślali, że jest to ich najlepsza dwójka dziennikarzy TVN. Werner już od 20 lat jest związana zawodowo z tą stacją. Prowadząca "Fakty" TVN oraz "Fakty po Południu" i "Fakty po Faktach" TVN24 poświęca na pracę wiele czasu. Dużo krótszy staż w stacji ma Piotr Kraśko, który zamienił TVP na TVN w 2016 roku.

Zobacz także: Syberyjskie mrozy w Jakucji. Rosyjskie dzieci bawią się na zewnątrz przy -48 st. C
bEUtKWcy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(762)
Wesoły
1 tyg. temu
TVN podatków nie płaci nie zarejestrowana w Europie nie powinna być w przestrzeni publicznej
Krystian
1 tyg. temu
Dwóch ludzi sie uśmiechneło ale widac to skanadal dla wyborców pisu.Nie wiedza biedaczki bo skąd że minister przytulił prawie milionik za kursy jak robic kebap w czasach pandemi.A na embrionch,komurkach macierzystych zarobił miliony.
Harlekin
1 tyg. temu
Wydało się - mają romans
bEUtKWcz
hubal
1 tyg. temu
a kto to jest?
j23 przeżył?
1 tyg. temu
albo to PRL wrócił - z marzeń konesera patriotycznego wina (jabol, jabcok) dostępnego nawet bez kartek, które tym skrótem nazywali...
j23
1 tyg. temu
Całe kłamstwo całą dobę kto to jeszcze ogląda
opiniodawcy
1 tyg. temu
Dwóch facetów robi sobie dowcipy i tyle
Polakko
1 tyg. temu
Media dostają kasę od niepolaków więc anty Polski przekaz jest zrozumiały kto płaci ten wymaga to po h.ja podatki na łżemedia
komuch
1 tyg. temu
z tego co czytamy to krasko jest synem jakiegos ubeka czy wnukiem kogos z pzpr, jakiegos komucha, czy cos takiego, chyba za komuny wystepowal w 5, 10, 10 Wincenty Kraśko – polski działacz komunistyczny, prawnik, dziennikarz. Poseł na Sejm PRL II, III, IV, V, VI i VII kadencji, członek Rady Państwa w latach 1972–1976. Budowniczy Polski Ludowej. Wikipedia
rolnik
1 tyg. temu
typowa ustawka.
UFIK
1 tyg. temu
resortowe dzieci :) i tak od 1945 roku się kręci z pokolenia na pokolenie ,śmieją się do rozpuku z naiwnych Polaczków a karawana jedzie dalej , a TY zap za miskę ryżu i nie zapomnij oddać swojego głosu ,nieważne kogo wybierzesz ,zawsze będzie tak samo - By Żyło Się Lepiej HE HE
AHA
1 tyg. temu
Laurka jak się patrzy...
darek
1 tyg. temu
lepiej tego państwa i tej pary nie komentować bo niema kogo
bEUtKWcr
Sikorski
2 tyg. temu
Anita anorektyczka uważa, że wszystkim może przerywać, zresztą każda rozmowa ją nudzi. Zmanierowany "Kłaśko" naprawdę cofa się w rozwoju, dziecinnie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić