Tak zaczynała Ogórek. Oto nagranie. Pękniesz ze śmiechu

665

Magdalena Ogórek to jedna z gwiazd TVP. Znana dziennikarka ma za sobą epizod polityczny, kiedy w 2015 roku kandydowała na prezydenta z ramienia SLD. Mało kto jednak wie, że popularna prezenterka zaczynała od aktorstwa. Sieć obiegło nagranie z początków medialnej kariery Magdaleny Ogórek.

Tak zaczynała Ogórek. Oto nagranie. Pękniesz ze śmiechu
Magdalena Ogórek rozpoczynała pracę w mediach od roli w serialu "Lokatorzy" (TikTok)

Magdalena Ogórek jeszcze do niedawna prowadziła z Jarosławem Jakimowiczem program publicystyczny "W kontrze" na antenie TVP Info. Na początku roku media obiegła jednak informacja, że prezenterka nie będzie występować już z aktorem znanym z "Młodych wilków". Sama zainteresowana potwierdziła, że zawodowe drogi jej i Jakimowicza się rozeszły.

Aktorski debiut Magdaleny Ogórek. "Zawsze kupuje kwiaty albo czekoladki"

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że dziennikarka trafiła do telewizji prosto ze srebrnego ekranu. W 2003 roku zagrała epizodyczne role w "Los Chłopacos" i "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście". Medialną karierę rozpoczynała w 2002 roku od serialu "Lokatorzy".

Fragmentem medialnego debiutu Magdaleny Ogórek podzielił się jeden z internautów. Media obiegło nagranie przedstawiające dziennikarkę w roli sekretarki serialowego prezesa Ryszarda Mroczka.

Na filmie widać urywek 87. odcinka "Lokatorów". Magdalena Ogórek wprowadza do gabinetu jednego z gości prezesa. Mężczyzna pyta ją, czy Mroczek jest dla niej dobrym szefem.

Bardzo dobrym. Zawsze na urodziny kupuje kwiaty, albo czekoladki. Czasami zaprasza na kolację – odpowiada Ogórek.

Wyjaśnia przy tym, że jest jedną z dwóch sekretarek prezesa. Dodaje, że zajmuje się głównie wprowadzaniem gości do gabinetu.

Czy podać panu kawę? – pyta zalotnie interesanta Magdalena Ogórek, na co ten z uśmiechem przystaje.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Początki kariery Magdaleny Ogórek. Internauci rozbawieni

Nagranie wywołało w sieci raczej pozytywny odzew. Większości internautów spodobał się zamieszczony fragment. Nie zabrakło nawiązań do czasów, kiedy dziennikarka pracowała w kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Pojawiły się także komentarze dotyczące urody Magdaleny Ogórek. Internauci ocenili, że bez względu na zmieniające się poglądy polityczne, zawsze była bardzo piękna.

"Teraz jeszcze lepsza. Mądra kobieta"; "Śliczna" – możemy przeczytać pod filmem.

Obejrzyj także: Czytamy książkę Magdaleny Ogórek

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić