Tak zmieniła się Ola z "Klanu". Rude włosy to już przeszłość

36

Kaja Paschalska zasłynęła rolą Oli Lubicz w serialu "Klan". Wciela się w nią od 1997 roku. Dała się poznać jako rudowłosa nastolatka z kręconymi włosami. Kaja Paschalska już tak nie wygląda. Zobaczcie nowe oblicze Oli z "Klanu".

Tak zmieniła się Ola z "Klanu". Rude włosy to już przeszłość
Tak zmieniła się Kaja Paschalska z "Klanu". Rude włosy to już przeszłość (AKPA, AKPA)

Kaja Paschalska w tym roku skończyła 36 lat. Od 1997 roku występuje w serialu "Klan". Wciela się tam w Olę Lubicz, dzięki czemu poznała ją cała Polska. Przez lata słynna dziś aktorka zmieniła się nie do poznania.

Gwiazda nie tylko pokazała szerszej publiczności swoje zdolności aktorskie. Jest też wokalistką. Śpiewem zajmowała się między nagraniami do "Klanu". W 2001 roku zdobyła nawet prestiżową nagrodę im. Anny Jantar podczas 38. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Metamorfoza Kai Paschalskiej. Rude loki to już przeszłość

Na początku kariery Kaja Paschalska wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Dała się poznać jako rudowłosa dziewczyna. Na głowie miała bujne loki, po których dziś praktycznie nie ma już śladu.

Metamorfoza Kai Paschalskiej to nie tylko inna fryzura. Oprócz prostych włosów i jaśniejszego koloru, w wyglądzie aktorki uwagę przyciąga jej odświeżona figura. Gwiazda ciężko pracuje również nad sylwetką. Chętnie prezentuje swoje wdzięki fanom.

Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć Paschalską w bikini. Na Instagramie pokazywała ona również fotografie ze zmysłowej sesji zdjęciowej w lśniącej sukience. Nie zabrakło zdjęć fryzury i obłędnego makijażu Kai Paschalskiej. Poniżej załączamy zdjęcia aktorki "Klanu" sprzed lat oraz współczesne.

Zobacz także: Kaja Paschalska o "Klanie": "Łatka Oli Lubicz uwierała mnie jako nastolatkę"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić