aktualizacja 

Taka jest Sara James. Dziennikarze poszli do szkoły, w której się uczyła

10

Sara James jest bez wątpienia bardzo utalentowaną wokalistką. Już jakiś czas temu podbiła serca Polaków. Teraz natomiast zachwyca Amerykanów, co można zobaczyć w Telewizji WP. Zastanawialiście się, jak na co dzień zachowuje się młoda gwiazda? Wszystko jest już jasne.

Taka jest Sara James. Dziennikarze poszli do szkoły, w której się uczyła
Sara James (AKPA)

Sara James pojawiła się w czwartej edycji "The Voice Kids". Udział w tym programie okazał się strzałem w dziesiątkę. Radziła sobie doskonale i ostatecznie wygrała show. Już kilka miesięcy później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior. Wówczas zajęła drugie miejsce.

Młoda wokalistka zdecydowała się na to, by podjąć kolejne wyzwanie. Wystartowała w castingu do amerykańskiego "Mam talent". Tam też poradziła sobie rewelacyjnie. Ma już za sobą występ w półfinale, podczas którego zachwyciła wykonaniem piosenki "Rocket Man" Eltona Johna.

Sara, jestem bardzo emocjonalny w stosunku do ciebie, bo wiem ile to dla ciebie znaczy. Ta presja, która była na tobie… I wybór piosenki na dzisiaj. Ten wybór piosenki był genialny tak w ogóle. Absolutnie genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój. Myślę, że tym razem, to Elton John udostępni twój występ - rozpływał się Simon Cowell, pomysłodawca programu.

Jaka jest Sara James?

Wiadomo już, że Sara James ma wielki talent i znakomicie radzi sobie na scenie muzycznej. A jaka jest prywatnie? Dziennikarze "Faktu" odwiedzili Społeczną Niepubliczną Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w Słubicach, gdzie uczyła się młoda wokalistka. Porozmawiali na jej temat z nauczycielami i kolegami.

Była już znana z telewizji, ale nigdy nie udawała gwiazdy. Ta dziewczyna ma talent, jaki zdarza się raz na milion. Od razu to zauważyłam i zrobiliśmy wszystko, żeby Sarę wspierać. Nie miała taryfy ulgowej, ale miała naszą pomoc. Przed tą dziewczyną jest wielka kariera. Jestem pewna, że Sara jest gotowa na sukces. W ciągu tego ostatniego roku bardzo dojrzała, zrobiła postępy wokalne. Myślę, że nazywanie jej polską Whitney Houston wcale nie jest przesadzone - zaznaczyła dyrektor placówki, Agnieszka Zwierzchaczewska.

A co na jej temat powiedziała koleżanka ze szkoły? - Dla Sary najistotniejsze jest śpiewanie i marzy o tym, żeby właśnie to robić - podkreśliła Julia.

Poczynania Sary James w "America's Got Talent" można śledzić w Telewizji WP. Już w niedzielę (28 sierpnia) o 19:50 pojawi się szansa, by zobaczyć, jak zachwyca Amerykę.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej na kanale 41, na platformach Canal+ (kanał 73) i Polsat BOX (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25). Można ją oglądać również online przez WP Pilot oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski

Zobacz także: Ewa Minge UJAWNIA STAWKI celebrytek-prostytutek i zdradza kulisy seksbiznesu!
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić