aktualizacja 

Taki skład mają pączki Ekipy Friza. "Ręce opadają"

169

Ekipa Friza ma za sobą mnóstwo sukcesów. Grupa może się pochwalić choćby osiągnięciami na rynku spożywczym. Chyba wszyscy pamiętają, jak jeszcze niedawno ludzie walczyli o lody Ekipy. Czy podobnie będzie z pączkami? Póki co pojawiają się niepokojące informacje nt. ich składu.

Taki skład mają pączki Ekipy Friza. "Ręce opadają"
Katarzyna Bosacka odniosła się do składu pączków Ekipy Friza (Instagram, Katarzyna Bosacka)

Ekipa Friza wypuściła własne lody, co było strzałem w dziesiątkę. Później do obiegu weszły napoje gazowane tej grupy, a teraz przyszedł czas na pączki.

Są to donuty oblane niebieską polewą. Trafiły już na biedronkowe półki. Bliżej przyjrzała się im Katarzyna Bosacka, która stara się popularyzować zdrowe odżywianie.

Katarzyna Bosacka demaskuje skład pączków Ekipy. Szok!

Prezenterka wrzuciła do sieci post, w którym skrytykowała chemiczny skład pączków Ekipy. Z przekazanych przez nią informacji wynika, że nie są to zbyt zdrowe przekąski.

56 składników w 1 pączku, czyli cała "Ekipa" składników (...). Zawiera całe morze niezdrowych dodatków - m.in. tłuszcz palmowy, jaja w proszku, spulchniacze czy sztuczne barwniki np. błękit brylantowy E133, który znajdziemy również... w kostkach do toalet - ujawniła Bosacka.

Zauważyła również, że taki pączek kosztuje 2,69 zł i ma 329 kcal. "Świecenie w ciemności gwarantowane" - dodała ironicznie.

Kolejny niezdrowy produkt ze złym składem reklamowany przez młodych ludzi dla dzieci czy nastolatków. Ręce opadają - podsumowała.

W komentarzach odezwało się wielu internautów. Możemy wyczytać, że "dzieciaki kupują to chętnie". "Najgorsze, że po tych 'pysznościach' w sklepie puste kartoniki zostały" - ubolewa kolejna internautka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić