"Jestem taka dzika kotka". Mariola z "Sanatorium miłości" szaleje na parkiecie

20

Kolejna edycja "Sanatorium miłości" ruszyła 20 marca. Program TVP robi furorę wśród widzów, którzy chętnie obserwują seniorów szukających drugiej połówki. Jedną z uczestniczek, która zwraca na siebie szczególną uwagę, jest Mariola R. z Berlina. Jej taniec to hit. "Kocur wyczuje kocura" - mówi o sobie i potencjalnym partnerze odważna kobieta.

"Jestem taka dzika kotka". Mariola z "Sanatorium miłości" szaleje na parkiecie
Mariola z "Sanatorium miłości" szaleje na parkiecie. "Kocur wyczuje kocura" (Instagram, Sanatorium miłości, TVP)

"Sanatorium miłości" od 20 marca ponownie podbija serca widzów. To już 4. edycja programu, w którym seniorzy poszukują miłości. Z roku na rok na antenie TVP występują coraz bardziej przebojowi kuracjusze. Teraz show ma nawet taneczną czołówkę, co wskazuje na otwartość i szaleństwo bijące od seniorów.

Jedną z uczestniczek 4. edycji "Sanatorium miłości" jest Mariola R. z Berlina. Widzowie od razu zwrócili na nią uwagę, co widać w komentarzach pod zdjęciami uczestników. Jednym przypadła do gustu, a inni potrzebują nieco więcej czasu, by przekonać się do jej silnej osobowości.

Mariola jest osobą optymistyczną, pewną siebie i twardo stąpającą po ziemi. Dobrze wie, czego chce.

Nie boi się mówić, co myśli. Chętnie też rozmawia o seksie. Jak sama o sobie mówi, jest "kocurem". Jednak poza tą odwagą i bezpośredniością, drzemie w niej również wrażliwa dusza - czytamy o seniorce na Facebooku show.

W programie kobieta zaprezentowała swoje zdolności taneczne. Załączone niżej nagranie po prostu trzeba zobaczyć! Mariola nie bała się skomentować swojego temperamentu i wyznać, że... jest niczym "kocur". Tego samego poszukuje u partnera.

Ja się w tańcu czuję jak w swoim żywiole. Moje emocje pokazuję moją mową ciała. Kocur wyczuje kocura. A ja jestem taka dzika kotka, że ja bym wyczuła, gdyby mi ktoś wysyłał sygnały - mówi Mariola R. z Berlina.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Marta Manowska zrezygnowała z egzotycznych podróży. Stosuje się do obostrzeń
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić