aktualizacja 

Taki ślub planuje Skiba i jego młoda wybranka. A co z dziećmi?

36

Sporo się dzieje w ostatnim czasie w życiu Krzysztofa Skiby. Muzyk rozstał się z wieloletnią małżonką i planuje kolejny ślub z nową partnerką. Wyjawił też, co myśli o powiększeniu rodziny.

Taki ślub planuje Skiba i jego młoda wybranka. A co z dziećmi?
Krzysztof Skiba z narzeczoną Karoliną Kempińską (AKPA, AKPA)

Po 30 latach małżeństwa Krzysztof Skiba rozwiódł się z dotychczasową małżonką, Renatą. Niedługo później wyznał, że jest zakochany. Jego wybranką jest młodsza o 26 lat Karolina Kempińska.

Ten rok będzie dla mnie przełomowy. Ostatnio się rozwiodłem, a z Karoliną planujemy ślub. Ukaże się także nowa płyta Big Cyca, będą nowe teledyski oraz moja nowa książka z opowiadaniami satyrycznymi. Przed nami rok pełen koncertów - mówił artysta w rozmowie z "Super Expressem".

Miodowy miesiąc? Krzysztof Skiba ma miodowy rok!

Ślub muzyka i jego wybranki zaplanowano na sierpień. Udzieli im go prezydent Łodzi. Lider Big Cyc przyznaje, że przygotowania do ceremonii idą "pełną parą", ale samo wydarzenie ma być skromne i przeznaczone jedynie dla wąskiego grona osób. Na miejscu pojawią się członkowie rodziny oraz najbliżsi przyjaciele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Skiba zapytany o PiS. Artysta "rozjechał" partię Kaczyńskiego

Również narzeczona muzyka, Karolina Kempińska przyznaje, że uroczystość będzie miała kameralny charakter. Sama przygotowuje większość rzeczy. Wyjątkiem są kwiaty.

Mam tylko panią florystkę, ale i tak większość dekoracji wybieram sama - mówi narzeczona muzyka.

Na weselu zabraknie też pierwszego tańca czy popularnych "oczepin".

Ciekawie Krzysztof Skiba wypowiada się na temat miesiąca miodowego.

Nie planujemy czegoś takiego specjalnego jak miesiąc miodowy. Przebywanie z Karoliną to jest rok miodowy, lata miodowe - mam nadzieję, że tak będzie - mówi muzyk w rozmowie z "Pomponikiem".

Krzysztof Skiba o planach zostania ojcem

Dziennikarze na odbywającym się w ostatnim czasie koncercie pod hasłem "Pokolenie wolności" w Gdańsku nie omieszkali zapytać lidera zespołu Big Cyc o plany odnośnie powiększenia rodziny.

Ja już mam dwóch synów i w tej dziedzinie powiedziałem wszystko. Nie planujemy dziecka - oświadczył dziennikarzowi "Pomponika" Skiba.

Wszystko wskazuje na to, że w roli ojca czuje się już spełniony. Pytanie, co na to jego młodsza partnerka.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić