Wygadał się. Wiadomo, kiedy Skiba poślubi 32-letnią Karolinę

14

Odkąd muzyk zespołu Big Cyc, Krzysztof Skiba i jego młodsza o ponad dwie dekady narzeczona, Karolina Kempińska przestali ukrywać swój związek, coraz głośniej mówi się o planowanym przez nich ślubie. Teraz w rozmowie z portalem Shownews.pl muzyk zdradził termin ceremonii.

Wygadał się. Wiadomo, kiedy Skiba poślubi 32-letnią Karolinę
Krzysztof Skiba z Karoliną Kempińską planują latem ślub (AKPA, AKPA)

Związek rockmana z młodszą o 26 lat partnerką był szeroko komentowany gdy para zdecydowała się wyjść z cienia.

Muzyk rozwiódł się z żoną by móc oficjalnie wejść w związek z Karoliną Kempińską, 32-letnią pedagożką, pracującą w branży informatycznej.

I gdy opadł pierwszy kurz i branża przestała plotkować na temat nowej pary w showbiznesie, Skiba z Karoliną ogłosili, że jeszcze w tym roku planują wziąć ślub.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krzysztof Skiba o serialu "Ekler": chcemy skłonić do refleksji

Słynący z kontrowersji muzyk postanowił spełnić marzenie ukochanej i stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Choć od początku obydwoje podkreślają, że planowana przez nich impreza będzie miała kameralny charakter i odbędzie się bez udziału mediów, w rozmowie z mediami muzyk zdradził, kiedy planują wydarzenie.

To będzie skromna, kameralna impreza, w gronie najbliższych przyjaciół. Nie robimy z tego jakiegoś cyrku. Mamy już zaplanowane wszystko to, co trzeba. Przygotowania idą pełną parą. Wesele odbędzie się w sierpniu, daty nie zdradzę, ale będzie to latem, w wakacje - komentował Krzysztof Skiba w rozmowie z ShowNews.pl.

Para podkreśla solidarnie, że przygotowania do imprezy są już na ostatniej prostej i oboje nie chcą robić z tego wielkiego wydarzenia.

W jednym z wywiadów Karolina Kempińska podkreślała, że większość rzeczy przygotowuje sama, bez pomocy weddingplannerki.

Mam tylko panią florystkę, ale i tak większość dekoracji wybieram sama - tłumaczyła i dodawła, że ślub nie będzie miał charakterystycznej formuły, zabraknie na nim też pierwszego tańca czy gier weselnych.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić