aktualizacja 

Takie wykształcenie ma żona Zenka. Jesteście gotowi?

317

W ostatnich tygodniach Danuta Martyniuk zachwyciła wszystkich swoją metamorfozą. Żona Zenka schudła aż 17 kg i teraz chętnie chwali się swą wyszczuploną sylwetką. Martyniuk znalazła się na ustach całej Polski. Jednak czy jesteście pewni, że wiecie o niej wszystko? Dla fanów króla disco polo olbrzymim zaskoczeniem może być choćby to, jakim wykształceniem może poszczycić się jego ukochana małżonka.

Takie wykształcenie ma żona Zenka. Jesteście gotowi?
Ależ zaskoczenie. Oto wykształcenie Danuty Martyniuk  (AKPA)

56-letnia Danuta Martyniuk po swej metamorfozie chętniej udziela się w mediach. Jednak Polacy nie wiedzą o niej wszystkiego. Ogromnym zaskoczeniem może być choćby kwestia jej wykształcenia.

Takie wykształcenie ma Danuta Martyniuk

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wybrali najlepszą gwiazdę sylwestra TVP. "Polak nie może powiedzieć inaczej"

Danuta i Zenek Martyniukowie pobrali się w 1989 roku. Poznali się na lokalnej potańcówce, jednak nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Gdy w końcu zdecydowali się na to, by być razem, musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, jakim był związek na odległość. Powód? Wykształcenie Danuty.

Otóż kobieta odbywała wówczas staż w jednym z warszawskich szpitali. Trzeba bowiem wiedzieć, że z zawodu żona króla disco polo jest pielęgniarką! To może być spore zaskoczenie dla fanów. Dziś bowiem Martyniuk kojarzy się nie ze szpitalami, a z zamiłowaniem do luksusowych marek i blichtru. - Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie - chwaliła się w wywiadach.

Danuta Martyniuk od lat nie pracuje jednak w zawodzie. Wraz z mężem podjęła decyzję, że zajmie się domem. Uważa się jednak, że to ona stoi za sukcesem Zenka. Wszak przez lata pani Martyniuk zajmowała się finansami i inwestycjami króla disco polo. Myślicie, że żona autora hitu "Oczy zielone" kiedyś jeszcze wróci do wyuczonego zawodu?

A jakim wykształceniem może pochwalić się sam Zenek? Okazuje się, że i to może być dla wiernych miłośników disco polo nie lada zaskoczeniem. Pisaliśmy o tym TU.

Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić