"Taniec z gwiazdami". To Krawczyńska zrobi z wygraną. Zaskoczeni?

1

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali 13. edycję "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. Influencerka nie kryła radości z wygranej ani tego, co zrobi z kwotą 100 tys. złotych. W tej ostatniej sprawie wypowiedziała się jednak jeszcze przed finałem, bo po zwycięstwie niechętnie rozmawiała z mediami.

"Taniec z gwiazdami". To Krawczyńska zrobi z wygraną. Zaskoczeni?
Ilona Krawczyńska wygrała "Taniec z gwiazdami". Po finale niechętnie rozmawiała z mediami (AKPA, AKPA)

Ilona Krawczyńska, połowa znanego w sieci duetu "Siostry ADiHD" i współprowadząca reality show "Farma", jest 13. gwiazdą, która sięgnęła po Kryształową Kulę w Polsacie. W finale, u boku Roberta Rowińskiego, pokonała pierwszą jednopłciową parę w historii polskiej edycji show, modela Jacka Jelonka i Michała Danilczuka.

Na zwycięstwo w programie ciężko pracowała od samego początku, jednocześnie będąc jedną z faworytek tej edycji. Zaskoczenia wygraną w zasadzie nie było, tym bardziej, że pod względem tanecznego talentu i nabytych umiejętności Krawczyńska biła Jelonka na głowę. Zaskoczeniem było jednak zachowanie zwyciężczyni za kulisami show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska: "Ważne, że między nami kliknęło"

Tuż po finale programu Ilona Krawczyńska niechętnie rozmawiała z mediami, udzielając komentarza zaledwie dwóm redakcjom. Zdziwienia taką postawą celebrytki nie kryła chociażby jurorka "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović, która za pośrednictwem jednego z portali podzieliła się z Krawczyńską następującą refleksją:

"Powiem ci, Ilonko, tak na przyszłość, taka moja rada: media to twoje życie, więc uważaj".

I choć po wielkim finale Ilona Krawczyńska nie dała zbyt wielu reporterom szansy na rozmowę, wiadomo, co laureatka zrobi z wygraną. Na szczęście w rozmowie z "Faktem" zdradziła to jeszcze przed zwycięstwem. Okazuje się, że celebrytka postawi przede wszystkim na spłatę kredytu, jaki zaciągnęła na zakup mieszkania.

[...] Przy obecnej inflacji te raty to jest jakiś obłęd, więc myślę, że chociaż to chciałabym zminimalizować - wyznała w rozmowie z wspomnianym tabloidem Krawczyńska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić