"Taniec z gwiazdami". Zaporowe warunki? Blanka Lipińska komentuje

2

Pomponik donosi, że Blanka Lipińska nie wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Negocjacje ponoć trwały długo i ostatecznie spaliły na panewce. Do ustaleń wspomnianego serwisu odniosła się już zainteresowana.

"Taniec z gwiazdami". Zaporowe warunki? Blanka Lipińska komentuje
Blanka Lipińska (AKPA)

Blanka Lipińska to autorka serii erotyków pt. "365 dni". Artystka cieszy się sporą popularnością. Nic dziwnego zatem w tym, że mogła otrzymać propozycję wzięcia udziału w programie "Taniec z gwiazdami".

Finalnie jednak w tym show nie wystąpi. Pomponik ustalił, że na przeszkodzie stanęły warunki, jakie narzuciła Lipińska.

Negocjacje z Blanką trwały od dawna, ale nie były łatwe. Program jest na antenie Polsatu już od ponad 8 lat, ale jeszcze nikt w jego historii nie stawiał tak wygórowanych wymagań i negocjacji na ostrzu noża, a przypomnijmy, że tańczyły w nim największe gwiazdy show-biznesu. Stawka, którą sobie zażyczyła za odcinek, była absurdalnie wysoka i po prostu nierealna - przekazała Pomponikowi osoba związana z programem.

Czego chciała Blanka Lipińska?

Z doniesień medialnych wynika, że Blanka miała naprawdę wygórowane oczekiwania. Co znalazło się na jej liście życzeń?

Wśród jej żądań były m.in. osobna garderoba i specjalna woda mineralna. A to był tylko początek długiej listy - podał informator Pomponika.

Co na to Blanka Lipińska? Celebrytka odniosła się do publikacji Pomponika na InstaStories. "Tak właśnie rodzą się bzdury, a ludzie wyrabiają sobie zdanie o innych... A teraz najlepsze, czyli prawda. Ja mam chory kręgosłup, ja jeszcze przez rok nie potańczę z nikim, więc nie wiem, kto niby to negocjował, ale ten, kto to pisał, chyba dawno moich story nie oglądał" - napisała.

A z tą wodą to już całkiem kogoś poniosło, jak ja wody nie lubię. Pamiętajcie kochani, media plotkarskie to głównie zbieranina fantazji niespełnionych dziennikarzy, a nie fakty - podsumowała gorzko.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o seksie po ciąży
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić