"Ten kraj to żart". Korwin-Piotrowska ostro ws. Kraśki

29

Karolina Korwin-Piotrowska jest znana z tego, że raczej nie gryzie się w język i pisze czy też mówi to, co myśli. Tym razem opublikowała mocny post, w którym nawiązała do burzy wokół Piotra Kraśki.

"Ten kraj to żart". Korwin-Piotrowska ostro ws. Kraśki
Karolina Korwin-Piotrowska (AKPA)

Piotr Kraśko ostatnio nie ma dobrej prasy. Jakiś czas temu media donosiły, że jeździł samochodem mimo braku uprawnień. Teraz natomiast TVP Info podało, że w 2017 roku kontrolerzy skarbówki odkryli, iż od 2012 roku dziennikarz nie składał rocznych zeznań podatkowych.

Zainteresowany odniósł się do tych informacji w mediach społecznościowych. "Jeśli TVP. Info uznało za rzecz ważną sprawdzenie, czy nie było zaległości w podatkach i jaki jest stan finansów obywatela, który nie pełni żadnych funkcji państwowych to może dołoży też starań o podobną wiedzę w odniesieniu nie do przeszłości a teraźniejszości najważniejszych osób w państwie" - napisał Kraśko.

Chyba że w odniesieniu do obywatela tajemnica skarbowa nie istnieje, a w odniesieniu do rządzących jak najbardziej. Wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu. Łączenie tego z moim obecnym miejscem pracy ma oczywisty kontekst - podsumował.

Korwin-Piotrowska nie wytrzymała. "Lubię Piotrka, ale..."

Na doniesienia o Kraśce ostro zareagowała Karolina Korwin-Piotrowska. "Nie wiem, a jak u Was, ale kiedy zwlekam z zapłaceniem podatku, kiedy mam mandat, kiedy mam zaległość w jakiejkolwiek opłacie, czy to czynsz, VAT, rachunek za prąd, telefon, cokolwiek, to przychodzi jedno pismo, potem drugie, a potem jest zajęcie komornicze. Bywa, że i sąd. Tu mamy sytuację, która trwała kilka lat. No i nic. I tak można. Luzik" - napisała w sieci.

Już trochę rozumiem, co mi parę lat temu powiedziała jedna miła pani w skarbówce: pani Karolinko, pani się nie przejmuje, pani koledzy to dopiero jest kryminał. Lubię Piotrka, ale… Co to, k***a, jest za kraj? Ktoś mi to wytłumaczy? Serio, nie ogarniam tego. Jak można przez 4 lata nie zapłacić podatków??? Edit: Wiem, "naszych" nie tykamy. Ten kraj to żart - podsumowała.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić