Ten rolnik już nie szuka żony. Od emisji show TVP minęło 1,5 roku

19

Marta i Paweł z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" nie marnują czasu. Zakochani szybko zdecydowali się na wspólne mieszkanie, a niedawno Marta przyjęła oświadczyny. Paweł przypomniał, że od ich pierwszego spotkania minęło zaledwie 1,5 roku i z tej okazji wybrali się do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło.

Ten rolnik już nie szuka żony. Od emisji show TVP minęło 1,5 roku
Paweł i Marta byli ulubieńcami widzów (Instagram)

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin to najwięksi wygrani siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie od początku kibicowali ich związkowi i mają powody do radości, bo Paweł i Marta stawiają kolejne kroki na drodze wspólnego życia. Niedawno oznajmili, że kupili wspólne mieszkanie, bo nie chcieli związku na odległość. A niedawno doszło do zaręczyn. Wszystko to zdarzyło się dzięki wzięciu udziału w randkowym show TVP.

Dzisiaj po półtora roku odwiedziliśmy miejsce, w którym się poznaliśmy. Wróciły piękne wspomnienia – napisał Paweł na Instagramie pod serią zdjęć i filmików.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widać na nich Pałac w Brunowie, gdzie kręcono pierwsze odcinki "Rolnik szuka żony". Paweł wybrał się tam teraz z narzeczoną i jej córką. Marta skorzystała z okazji i na jednym ze zdjęć zaprezentował pierścionek zaręczynowy.

I w tym miejscu pierwszej randki Marta jako pierwsza spowodowała, że ty w końcu się rozluźniłeś i nawet my widzowie przed Tv to odczuliśmy. Piękny początek i niesamowicie urocze – napisała jedna z widzek.

"Moja ulubiona para", "Gratulacje", "Super jesteście" – pisały kolejne fanki "Rolnika" w komentarzach.

Zobacz także: Stara miłość nie rdzewieje. Gwiazdorskie pary po przejściach
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić