aktualizacja 

"To była jego decyzja". Niedługo możemy nie poznać Zenka

95

Danuta Martyniuk niedawno zachwyciła na salonach swoją spektakularną metamorfozą. Teraz chciałaby, aby w ślad za nią poszedł Zenek i także zadbał o swoją figurę. Co na to sam król disco polo?

"To była jego decyzja". Niedługo możemy nie poznać Zenka
Zenek Martyniuk ma problem. Jego żona każe mu schudnąć (AKPA)

Danuta Martyniuk jakiś czas temu zaprezentowała światu swoje nowe oblicze. Ukochana "króla disco polo" ostro wzięła się za siebie i zrzuciła blisko 20 kg.

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Najbardziej egzotyczny region w Polsce. Podlasie zachęca niesamowitymi atrakcjami

Danuta Martyniuk zmieniła swoją dietę, wyrzucając z niej m.in ziemniaki. Teraz do nowych nawyków żywieniowych chce przekonać... swojego męża. Marzy jej się, aby Zenek poszedł jej śladem i także zrzucił kilkanaście zbędnych kilogramów. Co na to popularny artysta?

Zenek jest zachwycony metamorfozą Danuty. Postanowił, że on także weźmie się za siebie i schudnie kilka, a może i kilkanaście kilogramów. To była jego decyzja, ale wsparcie żony na pewno będzie pomocne - mówi informator "Super Expressu".

Legenda polskiego disco-polo

Zespół Akcent jest obecny na scenie ponad trzy dekady. W 2019 roku świętował swoje 30-lecie działalności. Powstał na przełomie 1989 i 1990 roku, a jego nazwa została zaczerpnięta z wcześniejszych dokonań Zenka Martyniuka.

Do największych jego przebojów należą: "Dziewczyna z klubu disco", "Chłopak z gitarą", "Wyznanie", "Pragnienie miłości" oraz "Przez twe oczy zielone".

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić