To dzieje się za kulisami "Kuchennych rewolucji". W TVN tego nie widać

34

Na instagramowym profilu Magdy Gessler pojawiły się wyjątkowe obrazki, które ukazują "Kuchenne rewolucje" od kulis. W TVN takich rzeczy nie zobaczysz.

To dzieje się za kulisami "Kuchennych rewolucji". W TVN tego nie widać
Magda Gessler prowadzi "Kuchenne Rewolucje" już od 12 lat (AKPA, Instagram)

Magda Gessler jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych polskich restauratorek. Gwiazda TVN ma mnóstwo fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 1,2 mln osób. To zawrotny rezultat!

Ostatnio na koncie Gessler pojawiły się nietypowe obrazki. Pokazano, jak "Kuchenne rewolucje" wyglądają od środka. Fani programu mogą zobaczyć kulisy programu. Czegoś takiego w TVN nie widać.

Wyjątkowe migawki zostały opublikowane w odpowiedzi na pytanie jednego z internautów. "Jak wrażenia po odwiedzeniu Kępna?" - zapytał.

Niesamowite miasto... cudowna energia - odparła Gessler.

Na pokazanych przez nią migawkach widać tłumy koczujące przed restauracją. Zgromadzone osoby za wszelką cenę chciały zobaczyć słynną restauratorkę z niewielkiej odległości. W TVN takich scen nie widać. Telewizja pokazuje nam tylko ułamek tego, co dzieje się wokół popularnego programu. Na ekranie widzimy wszak samą Gessler i spokojne otoczenie wokół niej. Okazuje się, że gwiazda TVN niejednokrotnie musi liczyć się z ogromną publiką na planie "Rewolucji". Trzeba przyznać, że ukazana na Instagramie perspektywa jest zgoła inna od tego, do czego przywykliśmy.

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler ma mało czasu dla rodziny

"Kuchenne rewolucje" są wielką pasją Magdy Gessler. Niestety, za sprawą obowiązków zawodowych celebrytka ma niewiele czasu dla bliskich.

Nie mam czasu, żeby rozpieszczać Nenę. Wciąż mi tego czasu za mało, ale Lara też chce rozpieszczać ją sama, więc czekam, kiedy się trochę zmęczy - wyznała niedawno Gessler w rozmowie z "Super Expressem".

Restauratorka chciałaby częściej przebywać z ukochaną wnuczką. Magda Gessler doszukuje się w Nenie... podobieństwa do siebie.

Kocham Nenę. Uważam, że jest uosobieniem mojego temperamentu, więc nie mają prosto, ale Lara jest najpiękniejszą i najcudowniejszą mamą na świecie - podsumowała gwiazda TVN-u.

Ostatnio Magda Gessler znów została babcią. Jej córka Lara urodziła drugie dziecko - synka Bernarda.

Zobacz także: Jest modelką plus size. Ewa Zakrzewska mówi, co ją spotkało w samolocie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić