aktualizacja 

To koniec?! Fatalne informacje dla Małgorzaty Rozenek

138

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może spać spokojnie. Z najnowszych doniesień wynika, że jej pozycja w programie "Dzień dobry TVN" jest zagrożona. Zdaniem wielu widzów, żona Radosława Majdana nie sprostała nowej roli.

To koniec?! Fatalne informacje dla Małgorzaty Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan (Instagram)

Całkiem niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan dopięła swego. Celebrytka spełniła marzenie o prowadzeniu programu "Dzień dobry TVN". Jej ekranowym partnerem został natomiast Krzysztof Skórzyński.

Ten duet od początku wywołuje mnóstwo emocji. Na pewno nie takich reakcji spodziewała się jednak sama Rozenek-Majdan. Gwiazda musi mierzyć się z obszerną krytyką. Widzowie wytykają jej niemal każde potknięcie.

Tymczasem Pomponik ustalił, że kariera Małgorzaty w "Dzień dobry TVN" już wkrótce może... zostać zakończona. Źródło tego serwisu mówi nawet, że "decyzje na górze już zapadły".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o wyrzutach sumienia po zjedzeniu ciastka

Nie mogą tego zignorować

Krytyczne komentarze pod adresem żony Radka Majdana publikuje wiele osób. I często niestety wcale nie jest to bezpodstawna krytyka. Internauci wielokrotnie bardzo precyzyjnie punktują potknięcia gwiazdy.

Małgosia cieszy się ogromną sympatią kierownictwa i nie można jej odmówić profesjonalizmu, ale ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukces - powiedziała Pomponikowi osoba związana z "DDTVN".

Aktualnie podobno możliwe są różne scenariusze. Według ustaleń wspomnianego serwisu, wszystko wskazuje jednak na to, że władze TVN-u chcą pożegnać się z Rozenek-Majdan.

Niczego nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę. To byłby dla niej ogromny cios, ale zaakceptuje każdą decyzję - podsumowuje informator Pomponika.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić