aktualizacja 

To koniec. Kayah straciła pracę po 5 latach

85

Kayah to nie tylko piosenkarka, autorka tekstów, producentka muzyczna i założycielka wytwórni, ale także prezenterka radiowa. Ostatnio realizowała się w Meloradiu, gdzie prowadziła cotygodniowy program z zaproszonymi gośćmi. "Ten etap życia zamykam" - napisała ze smutną miną na Instagramie, informując o zakończeniu współpracy z rozgłośnią.

To koniec. Kayah straciła pracę po 5 latach
Kayah żegna się ze słuchaczami Meloradia (AKPA)

Na profilu Kayah na Instagramie pojawiło się zdjęcie gwiazdy z Ramoną Rey. "Kochani, cóż to jest za kobieta idąca pod prąd i lubiąca zaskakiwać!" - zachwycała się nią Kayah, dodając, że to właśnie ona jest ostatnią osobą zaproszoną do audycji "Tu i Teraz". I dała jasno do zrozumienia, że jej autorski program wkrótce całkowicie zniknie z anteny.

Kayah pracowała w Meloradiu od 2017 r. Wcześniej współtworzyła internetowe nRadio i audycję "3 piosenki" w Radiu Zet Chilli. We wpisie na Instagramie nie ujawniła, dlaczego kończy przygodę z rozgłośnią. Dała jednak jasno do zrozumienia, że nie cieszy ją taki obrót spraw, a jednocześnie chce w przyszłości powrócić do tego formatu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
No niestety! Ten etap życia zamykam, ale za bardzo lubię te spotkania, by było to moje ostatnie słowo w tym temacie… Bądźcie czujni - odpowiedziała jednej z fanek w komentarzu.

Kayah potwierdziła, że Ramona Rey to już ostatnia gościni jej programu w Meloradiu. "Tak, tak kochani, moja kilkuletnie przygoda w tym radiu dobiega końca… Byłam z wami podczas 205 spotkań!!! Spotkam się jeszcze z wami za tydzień, na wielkim pożegnaniu, którego chcę byście wy byli gośćmi" - dodała piosenkarka, prosząc o przesyłanie życzeń i wiadomości, które Kayah przeczyta na antenie.

Zobacz także: Twoja twarz Brzmi Znajomo: Katarzyna Ptasińska jako Kayah
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić