aktualizacja 

To koniec. Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

17

Blogerka modowa Julia Kuczyńska znana lepiej jako Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się - donosi Pudelek. Para od dawna miała przechodzić kryzys. "Julka zaczęła się od niego dystansować zaraz po narodzinach dziecka" - ujawnia informator Pudelka.

To koniec. Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się
Influencerka Julia Kuczyńska znana lepiej jako Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się - donosi Pudelek. (AKPA)

Maffashion i Sebastian Fabijański przez długi czas utrzymywali swój związek w tajemnicy. Nie publikowali wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych i nie chodzili razem na eventy. Para potwierdziła oficjalnie swój związek niedługo przed narodzinami synka Bastka, który urodził się we wrześniu 2020 r.

To już koniec!

Aktor zdradził ostatnio w jednym z wywiadów, że po narodzinach syna jest "tym trzecim", a influencerka żaliła się, że momentami doskwiera jej brak spontaniczności. Niestety wygląda na to, że para przeszła poważny kryzys, który zakończył się rozstaniem. Jak dowiedział się Pudelek związek Julii i Sebastiana to już przeszłość.

Związek Julii i Sebastiana nie układał się od długich miesięcy. Próbowali terapii, ale nie przyniosło to skutku - zdradziła Pudelkowi bliska znajoma pary.

Jak się okazuje, narodziny ich synka Bastiana, choć dały każdemu z osobna bardzo dużo szczęścia, to niestety pogłębiły ich kryzys. Z czasem influencerka zaczęła się oddalać od partnera.

Julka zaczęła się od niego dystansować zaraz po narodzinach dziecka. Fabijański poczuł się odtrącony i miał świadomość, że zupełnie do siebie nie pasują - donosi informator Pudelka.

Z miesiąca na miesiąc relacje blogerki modowej i Fabijańskiego były coraz gorsze. W efekcie aktor miał rzucić się w wir imprez.

Sebastian próbował odreagować trudną sytuację imprezowaniem. Efektem była sytuacja z Rafalalą, u której Sebastian wylądował po imprezie. Podobno stało się to pod wpływem środków odurzających - zdradza źródło Pudelka.

Jak myślicie, czy to już definitywny koniec ich relacji, czy para będzie jednak próbowała kolejny raz ratować związek dla dobra dziecka?

Zobacz także: Jessica Mercedes przyznała się do poprawek w wyglądzie
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić