Ależ ona się zmieniła! Tak dziś wygląda Jola Rutowicz

74

Jola Rutowicz została zapamiętana przez Polaków jako osoba, która nie stroniła od skandali. Z pewnością wielu widzów kojarzy ją z mocnym makijażem, lateksowymi ubraniami i pluszowymi jednorożcami. Jak wygląda po latach?

Ależ ona się zmieniła! Tak dziś wygląda Jola Rutowicz
Jarosław Jakimowicz, Jola Rutowicz (AKPA)

Jola Rutowicz do polskiego show-biznesu weszła... razem z drzwiami. Wybiła się dzięki udziałowi w programie "Big Brother". Uczestniczyła w czwartej edycji tego popularnego show.

Znaki charakterystyczne Rutowicz? Wskazać należy bez wątpienia m.in. długie tipsy, mocny makijaż czy też kontrowersyjne zachowania i stylizacje.

Jola absolutnie nie gryzła się w język. Praktycznie zawsze mówiła to, co myślała. Po latach wyznała natomiast, że odgrywała wykreowaną postać. Wymyśliła ją podczas emigracji w Londynie.

Nie byłam w tym poważna, robiłam to zupełnie świadomie. Czy aktor oszukuje? Chyba nie. Byłam aktorką. (...). Telewizja jest jedną wielką sceną i widz powinien zdawać sobie z tego sprawę (...). Świetnie się bawiłam. To był sposób na zarobienie pieniędzy, to była moja praca - mówiła Superstacji.

Tak obecnie wygląda Jola Rutowicz

Przez pewien czas o Rutowicz było niezwykle głośno. W końcu jednak zniknęła z polskiego show-biznesu i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka obecnie.

Jola ma już 37 lat. Na stałe osiedliła się w Miami na Florydzie. U jej boku kroczy partner, którego tożsamość pozostaje tajemnicą. W marcu 2022 roku Rutowicz mówiła natomiast w "Dzień dobry TVN", że przygotowuje się do ślubu.

Jestem szczęśliwie zakochana, mam u swojego boku wspaniałego mężczyznę. Wszystko w końcu jest na właściwym miejscu. Już planujemy wesele. Do tego dojdzie niezłe auto, dobra sukienka i możemy jechać na nasz ślub! W iście hollywoodzkim stylu - zaznaczała.

A jak obecnie wygląda? Po czarnych włosach nie ma już prawie śladu. Rutowicz postawiła na blond. Trzeba przyznać, że prezentuje się zupełnie inaczej niż za czasów "Big Brothera".

Zobacz także: Lil Masti żałuje bycia Seksmasterką?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić