To koniec. Zmiana w TVP w jury "The Voice Kids"

32

Szósta edycja programu "The Voice Kids" przeszła już do historii. Tym razem najlepsza okazała się 14-letnia Martyna Gąsek z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Teraz natomiast pojawiły się informacje o tym, że dojdzie do zmian w jury. Jeden z trenerów postanowił zrezygnować.

To koniec. Zmiana w TVP w jury "The Voice Kids"
Dawid Kwiatkowski (Licencjodawca, AKPA)

Niemałą popularnością cieszy się program "The Voice Kids". Widzowie chętnie włączają TVP, by śledzić muzyczne zmagania młodych talentów. Trzeba przyznać, że show pozwala na wyłapywanie prawdziwych perełek.

Dobrym przykładem są tutaj takie artystki jak Viki Gabor, Roksana Węgiel oraz Sara James. Właśnie program "The Voice Kids" otworzył im drogę do wspaniałej kariery.

Niedawno końca dobiegła szósta edycja "The Voice Kids". Emocji ponownie nie brakowało. Triumf odnotowała natomiast Martyna Gąsak z ekipy Dawida Kwiatkowskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Majówka w Zakopanem. "Turyści chcą czegoś więcej niż śniadanie z noclegiem"

Krótko później stało się jasne, że dla Kwiatkowskiego była to ostatnia edycja. Piosenkarz postanowił zrezygnować z dalszej pracy w programie, w którym pojawiał się od 2018 roku.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy - oznajmił na Instagramie.

Dawid Kwiatkowski rezygnuje. Oto powód

Artysta wyjaśnił też, dlaczego zdecydował się na rezygnację z "The Voice Kids".

Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka - podsumował.

Zapewne część fanów "The Voice Kids" będzie rozczarowana ruchem Kwiatkowskiego. Ucieszą się natomiast ci, którzy uwielbiają jego twórczość. Wygląda na to, że za jakiś czas będziemy mogli usłyszeć nowe kawałki tego artysty.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić