Tomasz Kammel nie mógł się powstrzymać. Ależ dopiekł Izabelli Krzan!

17

Tomasz Kammel i Izabella Krzan znów poprowadzili razem program "Pytanie na śniadanie". W trakcie ostatniej odsłony porannego show doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Doświadczony dziennikarz nagle zaczął mówić o kreacji koleżanki po fachu.

Tomasz Kammel nie mógł się powstrzymać. Ależ dopiekł Izabelli Krzan!
Izabella Krzan i Tomasz Kammel (TVP)

Izabella Krzan i Tomasz Kammel mają za sobą miesięczne wakacje. Okres relaksu dobiegł jednak końca i para prowadzących znów zameldowała się na wizji. Już na początku "Pytania na śniadanie" oboje wyznali, iż bardzo stęsknili się za widzami TVP.

Krzan i Kammel bez wątpienia zdążyli porządnie naładować baterie. Prezenter w czasie urlopu postanowił wybrać się do Toskanii. Tam świętował m.in. swoje urodziny.

Izabella natomiast pojechała m.in. do Londynu, by zobaczyć z bliska koncert Adele. Odpoczywała też na łonie natury.

Tomasz Kammel nawiązał do ubioru Izabelli Krzan

W pewnym momencie na antenie TVP Tomasz Kammel zwrócił się do Izabelli Krzan i otwarcie wyznał, że jego uwagę przykuła jej nowa kreacja.

Patrzę na ciebie i mam wrażenie, że to jest praca zdalna. Bo tak jakoś elegancko, ale piżamowo, muszę powiedzieć - zaznaczył.

Iza założyła lekki oversizeowy komplet. Do tego wybrała sandałki na obcasie. Motyw obecny na ubraniu rzeczywiście mógł wywoływać skojarzenia z piżamą.

To jest strój do wybierania strojów - tłumaczyła Krzan.
Ta piżamka przypomniała mi pewne wspomnienie z dzieciństwa - odparł prezenter.

Następnie przytoczył opowieść o swojej cioci, która... nakryła synów w wannie z lodowatą wodą. Dzieci miały jej wówczas powiedzieć: "Mamusiu, ale my w piżamkach".

Zobacz także: Kuriozalne sytuacje w “Wiadomościach” TVP. Wpadek nie brakowało
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić