Tomasz Kammel tak pozuje na basenie. "Boże, mam bujną wyobraźnię"

2

To zdjęcie rozgrzało do czerwoności niektóre fanki Tomasza Kammela. Popularny prezenter wrzucił na swoje konto na Instagramie fotografię prosto z basenu. Zdradził, że po latach przerwy wraca do pływania. Jedna z użytkowniczek mediów społecznościowych skomentowała: "Boże, mam bujną wyobraźnię".

Tomasz Kammel tak pozuje na basenie. "Boże, mam bujną wyobraźnię"
Tomasz Kammel. (AKPA, Mieszko Piętka)

Tomasz Kammel to 52-letni gwiazdor TVP. W przeszłości prowadził m.in. popularne show pt. "Randka w ciemno". Obecnie występuje u boku Izabelli Krzan w programie "Pytanie na śniadanie". Uczestniczy też w rozmaitych koncertach organizowanych przez publiczną telewizję.

Tomasz Kammel związany był z Katarzyną Niezgodą. Tworzyli parę przez 10 lat. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Kilka dni temu prezenter pochwalił się w mediach społecznościowych swoim dużo młodszym bratem - Fryderykiem. 26-latek urodził się i wychował w Niemczach.

Kammel pozuje półnagi na basenie. Izabella Krzan zabawnie komentuje

W czwartek 17 sierpnia 2023 roku Tomasz Kammel zamieścił na swoim koncie na Instagramie fotografię prosto z basenu. Jest na niej półnagi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kammel już myśli o starości? "Osoby starsze są bardzo bezbronne"
Po ponad 30 latach niechęci do wody i pływania, postanowiłem wrócić na basen. Ale moczenie się bez celu mogłoby mnie zniechęcić, więc CEL się pojawił. Pod koniec września chcę być w stanie przepłynąć kilometr crawlem. Myślicie, że dam radę? - takim opisem prezenter opatrzył zdjęcie.

Podziękował również za lekcję swojej instruktorce. "Co się pośmiałaś to Twoje" - stwierdził rozbawiony. Post Kammela spotkał się z dużym entuzjazmem internautów. Nie zabrakło też komentarza od Izabelli Krzan, jego współprowadzącej z "Pytania na śniadanie".

Najważniejsze pytanie - SLIPY, czy BOKSERSKI? - dociekała prezenterka.

Inna z kobiet nie ukrywała, że taka wersja Tomasza Kammela bardzo jej się podoba. "Boże, mam bujną wyobraźnię" - napisała pewna internautka.

Jestem pewna, że da Pan radę. Widać silną motywację, a to podstawa. Energii też ma Pan dużo, wierzę w sukces - skwitowała kolejna.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić