o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Tomasz Kammel zapytany o zwolnienie Piasecznego z TVP. Co powiedział?

34
Podziel się

Tomasz Kammel otrzymał ostatnio trudne pytanie. Musiał wyjaśnić, co sądzi o zwolnieniu Andrzeja Piasecznego, który był związany z popularnym programem TVP - "The Voice of Poland". Odpowiedź? Wymijająca.

Tomasz Kammel zapytany o zwolnienie Piasecznego z TVP. Co powiedział?
Andrzej Piaseczny i Tomasz Kammell (Instagram)
bESHJSHV

W ostatnich latach w TVP doszło do wielu zmian. Ostatnie roszady miały miejsce całkiem niedawno i dotyczyły "The Voice of Poland".

Wiadomo już, że w następnej edycji tego show nie zobaczymy Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego. W kuluarach mówi się, że poszło o LGBT.

bESHJSHX

Reporterka Jastrząb Post zapytała Kammela, co sądzi o zwolnieniu Piasecznego. Za dużo na ten temat nie powiedział.

Ja na ten temat zdania nie mam. Ja uważam, że Andrzej jest fachowcem i to jest najważniejsze. Jeśli zdarzy mi się program z Andrzejem, to z przyjemnością wejdę z nim we współpracę - przyznał.

Wyjątkowa płyta Andrzeja Piasecznego. Dokonał coming outu

Z okazji swoich 50. urodzin Andrzej Piaseczny wydał w zeszłym miesiącu nową płytę, pierwszą od czterech lat. Wydawnictwo jest o tyle wyjątkowe, że w jednej z piosenek na nim zawartych gwiazdor dokonał coming outu. Od tego czasu muzyk otwarcie wspiera osoby LGBT.

bESHJSId
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESHJSIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
to pewne
5 miesięcy temu
swój o swoim.
123
5 miesięcy temu
Ludzie homoseksualni to nie wymysł współczesnych czasów istnieli zawsze , to dzieło Boga , ktöry to stworzył i nadal tworzy , widocznie sä do czegoś potrzebni .Może po to , żeby szli do seminarium , tam heteroseksualni nie mają czego szukać .
Bolek
5 miesięcy temu
Ciemny lud. Rydzyk bedzie w tvp. Brawo piasek
bESHJSIz
Mariola
5 miesięcy temu
Ciało kobiece jest piękne , skóra aksamitna i do takiego ciała aż chce się człowiek tulić a nie do obrośniętego goryla i jeszcze w tą śmierdzącą popychać Obrzydliwość
Janek dlugi
5 miesięcy temu
Nie wiem czym tu się chwalić i jaka przyjemność facet z facetem Moim zdaniem to wypaczenie umysłowe i takich ludzi powinno się leczyć Nawet zwierzęta potrafią znależć samicę i o nią walczyć a jak zostanie pokonany to żyje nadal a celibacie i czeka do następnej rui Dla mnie to jest nie moralne ani normalne
ŻenDa
5 miesięcy temu
Dalej ten piach przestańcie już
Ciekawy
5 miesięcy temu
ciekawe kiedy się ujawnią Tomasz i Kuba?
ojej
5 miesięcy temu
Około 75 procent homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych5 wykazało, że 70 procent homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, nieregularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 22 procent rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”. W 1992 roku26 zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984.
Eros
5 miesięcy temu
Seks odbytniczy jest niebezpieczny. Podczas stosunku odbytniczego odbyt staje się miejscem, gdzie spotykają się: 1) ślina i zarazki, które się w niej znajdują i/lub sztuczny środek, 2) własne fekalia odbiorcy, 3) wszelkie zarazki, infekcje czy substancje, które znajdują się na penisie, 4) nasienie osoby umieszczającej penisa w odbycie partnera. Ponieważ penis dokładnie penetruje otoczkę odbytu, która ma grubość zaledwie jednej komórki, a rozrywanie bądź siniaczenie ściany odbytu jest bardzo częste podczas uprawiania seksu analno-prąciowego, substancje te mają prawie bezpośredni dostęp do krwi. W stosunku heteroseksualnym sperma nie może penetrować wielowarstwowej pochwy i nie ma kontaktu z fekaliami7 za to stosunek odbytniczy najbardziej przyczynia się do rozprzestrzeniania zapalenia wątroby typu B, wirusa HIV, syfilisu i innych chorób przenoszonych z krwią.
Magda
5 miesięcy temu
Bez jaJ ja że piasek jest gejem słyszałam już dawno krążyła taka fama gazety coś pisaly i później cisza... czy to coś zmieniło? Nie. Gdyby mój syn w przyszłości zostałby gejem czy by to coś zmienilo? NIE! Piaska lubię za całokształt, A syna kocham bezwarunkowo. Ludzie puknijcie się w czajnik zanim zaczniecie komentowac cudze życie! Macie za mało swoich problemów. Piasek gratulacje! Powodzenia, bo teraz będzie troszke pod górkę. Gej lesbijka to też ludzie szkoda, że niektórym trudno to zaakceptować.
Lekarzb
5 miesięcy temu
Ciekawe jak wygląda w stringach i staniku ...chętnie kupię mu wazelinę...bo chemoroidy będzie miał na 190%
POGO
5 miesięcy temu
Oprócz rozwalonej upy jeszcze doszedł muzdzek
Cynik
5 miesięcy temu
Steczkowska i Rabczewska.
bESHJSIr
Teresa
5 miesięcy temu
Bóg w starym testamencie mowi ze tacy nie odziedzicxa krolestwa niebieskiego tj sie potepia!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić