Tomasz Oświeciński ujawnia. Zaskakujące słowa o córce

4

Tomasz Oświeciński nawiązał w sieci do edukacji swojej córki. Jednocześnie ujawnił, czy udaje jej się łączyć aktorstw z nauczaniem. Słowa celebryty można uznać za dość zaskakujące.

Tomasz Oświeciński ujawnia. Zaskakujące słowa o córce
Tomasz Oświeciński (Licencjodawca, AKPA)

Tomasz Oświeciński cieszy się sporą popularnością. Wiele osób kojarzy go z rozmaitych produkcji kinowych. Aktor ma za sobą bardzo trudną przeszłość. Niegdyś był członkiem mafii. Za udział w zorganizowanej grupie przestępczej trafił do więzienia na dwa lata.

Ten okres sprawił, że mocno się zmienił. Jednocześnie podjął decyzję o spróbowaniu swoich sił w aktorstwie, co okazało się świetnym pomysłem. Pasją zaraził córkę Maję i teraz może obserwować, jak rozwija się pod kątem artystycznym.

Pociecha Tomasza Oświecińskiego wystąpiła już w kilku znanych produkcjach. Razem z tatą pojawiła się choćby w "Na Wspólnej" czy "Pierwszej miłości".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ostre słowa o Czarnku. Ma długą listę grzechów

To jednak nie wszystko. Maja Oświecińska znalazła się również w obsadzie filmu Patryka Vegi pt. "Kobiety mafii".

Maja Oświecińska uczy się zdalnie

Rozwijanie kariery aktorskiej kolidowało ze szkołą, w związku z czym Maja Oświecińska rozpoczęła naukę domową. Taki ruch okazał się strzałem w dziesiątkę.

Chciałbym porozmawiać z wami o nauczaniu domowym i jak korzystne jest to rozwiązanie dla dzieci, które pracują zawodowo w branży aktorskiej. Z własnego doświadczenia wiem, że nauczanie domowe może być świetnym sposobem na dostosowanie edukacji do indywidualnych potrzeb dziecka. Kiedy pracujesz jako aktor, czasami musisz działać poza schematem i być elastycznym w swoim planie dnia. Nauczanie domowe daje ci wolność i elastyczność, których potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoim czasem - oznajmił Tomasz Oświeciński w mediach społecznościowych.

Celebryta dał do zrozumienia, że jego pociecha znakomicie radzi sobie z nauką. Elastyczna forma nauczania sprawia natomiast, że może spełniać się w roli aktorki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić