aktualizacja 

Wpadka Kwaśniewskich. Byli na żywo, ale pani Jolanta tego nie wiedziała

197

Rodzina Kwaśniewskich zaliczyła zabawną wpadkę podczas transmisji na żywo w mediach społecznościowych. Źródłem całego zamieszania okazała się... była pierwsza dama.

Wpadka Kwaśniewskich. Byli na żywo, ale pani Jolanta tego nie wiedziała
Kwaśniewscy zaliczyli wpadkę podczas transmisji na żywo (Instagram)

Aleksandra Kwaśniewska od jakiegoś czasu prowadzi na Instagramie transmisje na żywo, na które zaprasza swojego ojca, Aleksandra Kwaśniewskiego. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę - live'y tej dwójki cieszą się sporą popularnością.

Dla wielu osób to niepowtarzalna okazja, by móc zadać pytanie byłemu prezydentowi Polski. Podczas takich spotkań poruszane są najróżniejsze tematy. Fani pytają Aleksandra Kwaśniewskiego m.in. o jego opinię na temat aktualnej sytuacji politycznej na świecie, np. wojny w Ukrainie.

"Mamuś, my już jesteśmy na żywo"

W trakcie ostatniego streamu wydarzyło się coś nieoczekiwanego i z pewnością niezaplanowanego. Kwaśniewscy zdążyli już włączyć kamerę i przymierzali się do powitania widzów, gdy nagle coś - a raczej ktoś - zbił ich z tropu.

Zza obiektywu słychać było kobiecy głos. Jak się okazało, to Jolanta Kwaśniewska przerwała występ bliskich. Z krótkiej wymiany zdań między byłą pierwszą damą a jej córką można wywnioskować, że 66-latka miała problem z odpaleniem transmisji na swoim telefonie.

Dobra, jesteśmy. Mamuś, my już jesteśmy na żywo - Alekandra powiedziała do mamy.

Jolancie Kwaśniewskiej jednak to najwyraźniej nie przeszkadzało. Córka poinstruowała ją, co musi "kliknąć", by obejrzeć transmisję. W końcu 66-latce udało się włączyć stream na Instagramie.

O, widzę was. Pozdro! - zawołała Jolanta Kwaśniewska, a Ola i jej tata skwitowali całą sytuację śmiechem.

- Teraz słyszę, jak mama odsłuchuje tego, co wam mówiłam przed chwilą na żywo - powiedziała Aleksandra. Pani Jolanta prawdopodobnie zorientowała się, że może rozpraszać bliskich i wyszła z pokoju.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Rafał Brzozowski ocenia swój występ na Eurowizji. "Teraz podszedłbym do tej piosenki inaczej"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić